Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
723.027
-5.89%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'dan taziye mesajı

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Ankara'daki saldırıda hayatını kaybeden TSK personeli için taziye mesajı yayımladı.
  • AA
  • 19.02.2016 - 20:30
  Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'dan taziye mesajı

  hulusi akar

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personeli için yayımladığı taziye mesajı, Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer aldı. Mesajda, şu ifadeler kullanıldı:

  "ALLAH'TAN RAHMET, AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM"

  "Kahraman silah/çalışma arkadaşımıza şahsım ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim."

  MESAJDA FOTOĞRAFLARI DA YER ALDI

  Her bir isim için ayrı ayrı yayımlanan mesajlarda, terör saldırısında hayatını kaybeden Hv.İsth.Asb.Kd.Bçvş. Recep Gülen, Hv.İs.Asb.Kd.Bçvş. Erkan Tümer, SG Sey.Asb.Kd.Bçvş. Cüneyt Sertel, İkm.Asb.Kd.Bçvş. İbrahim Baran, Hv.Rd.Asb.Kd.Bçvş. Mehmet Yener, Eln.Asb.Bçvş. Eren Ördek, Hv.Per.Asb.Kd.Bçvş. Ertan Akgül, Bkm.Asb.Bçvş. Mehmet Kutlu, Hrt.Tekns.Asb.Üçvş. Uğur Fetih Özdemir, Hv.Svn.Asb.Üçvş. Mehmet Koray Pınar, sivil memurlar Mustafa Haliloğlu, Figen Gündüz, Güner Altınok, Muammer Kosacı, Mustafa Küçük, Yıldız Demirtaş, Sedat Durğun, Filiz Koçak, Fevziye Kayiş, Meryem Yılmaztürk, işçi Mevlüt Öksüzoğlu ile Hv.Ulş.Er Ali Öztaş'ın fotoğrafları da yer aldı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir