Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
730.900
1.46%
12ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 12 C
  Gürsel Tekin'den CHP'de operasyon iddiası

  Gürsel Tekin'den CHP'de operasyon iddiası

  CHP’nin eski Genel Sekreteri Gürsel Tekin, lidere en yakın isimlerden birisiyken yıllar sonra nasıl PM dışında kaldığını anlattı.
  • 15.02.2016 - 07:37

  Gürsel Tekin den CHP de operasyon iddiası #1

  Kurultay sürecinde kendisine dönük yaşananları ve sonucu bir operasyon olarak değerlendiren Tekin, “Kimlerin yaptığını biliyorum. Benim adım Gürsel ama soyadım bazen Tekin olmayabilir onu da bilsinler” dedi.

  Kendisine operasyon yapıldığını iddia eden Tekin, Milliyet'ten Tunca Bengin'e şunları söyledi:

  "MARDİN'DEKİ ARKADAŞIMIZIN ELİNE İSİM YAZIP VERİYORLAR"

  "Örgütten oy çıktı profesyonellerden çıkmadı. Mesela ben 12 ilde sıfır oy almışım. Örneğin bir tanesi Mardin. Şimdi ben sıradan bir milletvekiliyim bu operasyonu yapanlar benimle birlikte Mardin’e gelsin. Hadi, gelsin bakalım dolaşalım. Mardin’deki arkadaşımızın eline yazıp veriyorlar maalesef olur bunlar. Geçmiş dönemlerde de vardı. Geçen dönem İhsan hoca birinci, biz sonuncu olmuştuk. Ben şimdi buradayım, bin yıl da geçse buradayım. 32 yıldır profesyonellerle mücadele ediyorum

  "SOYADIM BAZEN TEKİN OLMAYABİLİR"

  Örgüt yapması gereken ne varsa yaptı. Benimki özel bir durum. Yoksa Mardin il delegelerini arasam benimle ilgili ne sorun olabilir. Ya da Siirt delegelerinin? Operasyonun nerede yapıldığını biliyorum. Benim adım Gürsel soyadım bazen Tekin olmayabilir onu da bilsinler"

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir