Euro
11.15
0.11%
Dolar
9.603
0.19%
Altın
557.02
0.01%
Borsa
1.493
0%
Bitcoin
598.199
-0.93%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 11 C

  Meral Akşener İstanbul seçimini değerlendirdi

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "Milletimiz bu ülkenin tapusu ortaktır ve ben de hissedarım demiştir" dedi.
  • AA
  • 23.06.2019 - 21:03
  Meral Akşener İstanbul seçimini değerlendirdi

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yenilenen seçimlerle ilgili değerlendirmede bulundu. Akşener, "Şimdi herkes başını iki elinin arasına almalıdır, seçimi doğru okumalıdır. Milletimiz ben yaptım oldu diyenlere, söz de karar da benim demiştir. Milletimiz bu ülkenin tapusu ortaktır ve ben de hissedarım demiştir." diye konuştu.

  "BU SEÇİMİN KAZANANI MİLLİ İRADEDİR"

  Akşener'in açıklamalarından satır başları:

  "Aziz milletimiz, 31 Mart seçimlerinin ardından 6 Mayıs'ta YSK eliyle yapılan sandık darbesine olgunlukla ve kararlı cevap vermiştir Demokrasi tarihimiz, millet iradesini yok sayanlara bizzat milletimizin verdiği derslerle doludur. Milletimiz bu zihniyetin kulağını çekmiştir. İstanbul'u biraz morartmıştır. İstanbullu ve İstanbul'da yaşayan tüm hemşehrilerime tek tek teşekkür ediyorum. Üsküdar'da ikamet eden İstanbullu olarak komşularıma teşekkür ediyorum. Bu seçimin kazananı milli iradedir, Türk milletidir, İstanbul'dur.

  Meral Akşener İstanbul seçimini değerlendirdi VİDEO

  "SAYIN İMAMOĞLU'NA BAŞARILAR DİLİYORUM"

  Şimdi herkes başını iki elinin arasına almalıdır, seçimi doğru okumalıdır. Milletimiz ben yaptım oldu diyenlere, söz de karar da benim demiştir. Milletimiz bu ülkenin tapusu ortaktır ve ben de hissedarım demiştir. İstanbullu hemşehrilerim Sayın Ekrem İmamoğlu'nu 23 Haziran'da bir kez daha seçerek, gasbedilen hakkını teslim etmiştir. Türk milletine verdiği demokrasi dersi için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Sayın Ekrem İmamoğlu'na başarılar diliyorum. Milletimiz müsterih olsun artık biz varız, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir