Euro
8.7829
-0.09%
Dolar
7.2876
-0.12%
Altın
402.09
-0.53%
Borsa
1.527
3.81%
Bitcoin
355.656
2.99%
5ºC
İstanbul
Çok bulutlu 5 C
  Muharrem İnce: CHP'de bana selam vereni de harcıyorlar

  Muharrem İnce: CHP'de bana selam vereni de harcıyorlar

  CHP'nin eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, partisinde kendisine destek verenlerin bir şekilde saf dışı bırakıldığını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 29.10.2019 - 05:31

  CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de konuşan Muharrem İnce, CHP'de demokrasinin ve özeleştirinin gerçek anlamda işlevselliğini yitirdiğini savunarak şunları söyledi:

  Muharrem İnce: CHP'de bana selam vereni de harcıyorlar

  "İNSANLARI PARTİYE KÜSTÜRDÜLER"

  "Geçmişte partiye küstürülenler, bağımsız aday olarak yine de seçildiler, partiyi zayıflattılar.. Siz nasıl oluyor da bunları gönderiyorsunuz, kendi geçmişinize bakmıyor musunuz?"

  "BANA SELAM VERENİ HARCIYORLAR

  Ahmet Hakan'ın, "Şu anda hala size yakın olan isimleri saf dışı bırakmaya çalışıyorlar, bunu mu demek istiyorsunuz?" sorusuna, Muharrem İnce'nin yanıtı şöyle oldu:

  "Eskiden bana destek olanları harcıyorlardı, şimdi selam verenleri harcıyorlar.. Partiye yazık ediyorlar, bu yaptıklarının bedelini öderler. Partinin oyu düşer."

  "BENCE GENEL BAŞKANIN ROLÜ YOK"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine karşı başlatılan kampanyada rolü olup olmadığı sorusuna Muharrem İnce, "Bu konuda kendisinin rolü olmadığına inanıyorum. Kendisiyle konuşmadım, ama inşallah yoktur." dedi.

  Muharrem İnce: CHP de bana selam vereni de harcıyorlar #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir