Euro
10.1241
0.83%
Dolar
8.5357
0.72%
Altın
497.38
0.69%
Borsa
1.414
0.01%
Bitcoin
329.198
3.52%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C
  Sarıgül'ün sosyal medya ekibinin yeni oyunu

  Sarıgül'ün sosyal medya ekibinin yeni oyunu

  Mustafa Sarıgül'ün sosyal medyadan sorumlu ekibi, Twitter üzerinden "sol" oyları CHP'de toplamak için propaganda yapıyor.
  • 25.03.2014 - 17:22

  Sarıgül ün sosyal medya ekibinin yeni oyunu #1

  Yerel seçimlere sayılı günler kala adaylar mitinglerin yanı sıra sosyal medya üzerinden de propaganda yapmaya hızla devam ediyor. 

  SARIGÜL'ÜN EKİBİNİN SON NUMARASI

  Son olarak Mustafa Sarıgül'ün sosyal medya üzerinden yaptırdığı propaganda gözden kaçmadı. AK Partili Topbaş'ın karşısında CHP'den de Sarıgül aday gösterilmişti. Bir de HDP'nin adayı Sırrı Süreyya Önder'in İstanbul'a aday olması, "Solda oylar bölünüyor mu" sorularını beraberinde getirmişti. Sarıgül'ün Twitter ekibi bugün paylaştığı bir caps ile bu duruma önlem almaya çalıştı. 

  "SARIGÜL'E VERELİM, SIRRI'YA VERDİK DERİZ"

  Sarıgül'ün ekibi, Amerikalı oyuncu Jack Nicholson'ın fotoğrafıyla hazırlanan bir caps'i internette dolaşıma soktu. Caps'teki "Ortamlarda Sırrı'ya verdim dersin, kim bilecek" cümlesiyle "Oyları Sarıgül'e verelim, Sırrı'ya verdik deriz" algısı oluşturulmaya çalışıldı. CHP'li adayın Twitter ekibi bu şekilde Sırrı Süreyya Önder'in oylarının Sarıgül'e yöneleceğini düşünüyor.

  Sarıgül ün sosyal medya ekibinin yeni oyunu #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir