Tayyar'dan Kamer Genç itirafı: Alıp yere çakasım geliyor

Tayyar'dan Kamer Genç itirafı: Alıp yere çakasım geliyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantılarındaki laf dalaşlarının yankıları devam ediyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu dünkü Parti Grup Toplantıları'nda yaptıkları konuşmada ağır sözler kullandılar. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın 'bahtsız bedevi ' sözlerine 'Dön aynaya bak bahtsız bedeviyi göreceksin. O çöllerde gezerken kutup ayılarına dikkat et ' diye cevap verdi. İki lider arasındaki laf dalaşı, “Siyasette seviye düşüyor mu?” sorusunu akıllara getirirken AK Parti Gaziantep Miletvekili Şamil Tayyar 'dan da “Kamer Genç” itirafı geldi.

Şamil Tayyar: Kamer Genç'i alıp yere çakasım geliyor

Tayyar'dan Kamer Genç itirafı: Alıp yere çakasım geliyor

"O KADAR AĞIR VE KÖTÜ KOKUYOR Kİ"

Siyasette zaman zaman tansiyonun yükseldiğini ve siyasetçilerin istem dışı davranışlarda bulunabileceğini söyleyen Tayyar “Bu uslüba da yansıyor. Ama insanın gerçekten kendini kontrol edebilmesi de çok zor. Geçtiğimiz gün mecliste oturuyorum şimdi… Kamer Genç kürsüye çıktı. İnan insanın içinde öyle bir fırtına kopuyor ki… Alıp böyle yere çakasın geliyor. Çünkü her şeyine hakaret ediyor, her şeyine küfür ediyor. O kadar ağır ve kötü kokuyor ki, insanın o sıralarda kendini zaptetmesi gerçekten çok zor.” dedi.