Euro
10.2993
-0.1%
Dolar
8.7629
0.01%
Altın
493.85
0.6%
Borsa
1.401
0%
Bitcoin
386.550
1.19%
13ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 13 C
  Hemoroid karışımı 2 günde ağrıyı kesip, 2 ayda bitiriyor

  Hemoroid karışımı 2 günde ağrıyı kesip, 2 ayda bitiriyor

  GTÜ Kimya Bölümü Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aziz Tanrıseven'in hemoroid için geliştirdiği karışımın, iki günde ağrıyı kesip, iki ayda da sorunu ortadan kaldırdığı ifade edildi.
  • AA
  • 08.01.2019 - 10:59

  Gebze Teknik Üniversitesi'nden (GTÜ) yapılan açıklamada, yaşam kalitesini düşüren ve ileri evrelerinde dayanması çok güç ağrılara neden olan hemoroid tedavisi için bir karışım yapıldığı belirtildi.

  PAHALI VE BAŞARISIZ

  Prof. Dr. Aziz Tanrıseven'in çalışmaları sonrası ortaya çıkan karışımın iki günde ağrıyı dindirip, maksimum iki ayda hemoroidi tamamen iyileştirdiği aktarıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Tanrıseven, hemoroid ameliyatlarının oldukça pahalı ve her zaman başarıyla sonuçlanmadığını kaydetti.

  Hemoroid karışımı 2 günde ağrıyı kesip, 2 ayda bitiriyor #1

  TEMELİNDE BİTKİSEL YAĞ VAR

  "Biyokimya laboratuvarında hazırladığımız bu karışım hemoroid sorununu ortadan kaldırıyor" değerlendirmesinde bulunan Tanrıseven, geliştirdikleri karışımın temelinde bitkisel yağ bulunduğunu ve uygulamasının kolay olduğunu ifade etti.

  GÜNDE 2 KEZ SÜRÜLÜYOR

  Birçok kişide başarılı sonuçların alındığı karışımın günde iki kez problemli bölgeye sürüldüğünü bildiren Tanrıseven, şu ifadeleri kullandı:

  "Bir veya iki gün içinde ağrı kesinlikle kalmıyor, problemli bölgede koruyucu bir tabaka oluşup ve iyileşme süreci başlıyor. İyileşme süresi ise birkaç hafta ile maksimum iki ay arasında değişiyor. Karışımda, antimikrobiyal ve antienflamatuvar bileşikler bulunmaktadır. Yanı sıra K2 ve C vitaminleri ve magnezyum alınması iyileşmeyi hızlandırmaktadır."

  Hemoroid karışımı 2 günde ağrıyı kesip, 2 ayda bitiriyor #2

  SAĞLIK BAKANLIĞI'NA BAŞVURULACAK

  Tanrıseven, karışımın deneme aşamalarının bittiğini anlatarak, kısa sürede karışım için Sağlık Bakanlığı'na başvuruların yapılacağını belirtti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir