Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
575.399
5.44%
14ºC
İstanbul
Hafif yağmur 14 C

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sigortam.net'te

  "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ilk defa Türkiye'de uygulanmaya başlıyor.
  • 28.11.2012 - 07:31
  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sigortam.net'te

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sigortam.net te #1

  Sigortam.net, sağlık sigortalarında bir devrim olarak nitelendirilen tamamlayıcı sağlık sigortası satışlarına başladı. Mapfre Sigorta ve Medical Park işbirliği ile hazırlanan Fark Yok Sigortası, satışa başladığı gün Sigortam.net müşterilerine de sunulmaya başladı.

  İLK DEFA TÜRKİYE'DE UYGULANMAYA BAŞLIYOR

  "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ilk defa Türkiye'de uygulanmaya başlıyor. İlk ürün ise Mapfre Sigorta ve Medical Park Hastaneler Grubu işbirliği ile "Fark Yok
  Sigortası" adıyla satılmaya başlandı. 07 Kasım 2012 tarihinden itibaren Sigortam.net'ten tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusunda bulunan herkes, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile "Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" sahibi olabilecek.

  SGK'LILAR İÇİN EN EKONOMİK YOL

  Tamamlayıcı sağlık sigortası ile 60 yaşın altında ve Sosyal Güvenlik Kurumu mensubu kişiler şimdilik sadece Medical Park Hastaneleri'nde fark ödemeden hizmet alıyor. Zamanla anlaşmalı hastane sayısının artması bekleniyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK tarafından karşılanmayan sağlık giderleri veya ihtiyaçları olan SGK'lılar için, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik en ekonomik yol olacak gibi görünüyor.

  TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI TEMİNATLARI VE PRİMLERİ

  Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları; ister yatarak ister yatarak ve ayakta tedavi beraber olmak üzere kişilerin tercihine göre belirleniyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası sahipleri İstanbul, İzmir, Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Ordu, Samsun, Tokat, Uşak illerindeki Medical Park hastanelerinden fark ödemeden sağlık hizmeti alıyor.

  Özel sağlık sigortasının üçte biri fiyatında olan Tamamlayıcı sağlık sigortasına İstanbul dışındaki illerde yaşayanlar daha uygun fiyata sahip oluyor. Kişiler isterse bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri için de ayrı poliçe satın alabiliyor.

  SİGORTA BAŞLANGIÇ TARİHİNDEKİ YAŞ TEMEL ALINIYOR

  Poliçe primi hesaplanırken sigorta başlangıç tarihindeki yaş temel alınıyor. Sigorta priminin ne şekilde, hangi vade ve tutarlarda ödeneceği başvuru formu ve poliçe üzerinde belirtiliyor. Sigortalı, prim ödemelerinin tamamını poliçe üzerinde
  yazılı ödeme planı doğrultusunda kredi kartı ile yapıyor. Poliçe primi sigortalının aktif SGK mensubu çalışan veya eş/çocuk olması durumuna göre belirleniyor. 18 yaş altı ve 60 yaş üstü kişiler tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına alınmıyor.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sigortam.net te #2

  Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 11 yıldır karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye'de hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.

  www.sigortam.net

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir