taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6216
6.3516
1449.16
101566.25
261.737

Süleyman Soylu taciz iddialarına cevap verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara Sakarya Caddesi'nde polisin bir göstericiyi gözaltına alırken taciz ettiği iddialarını, "Taciz varsa üzerine ilk biz gideriz" diyerek yalanladı.

Haber Merkezi | 20.02.2019 - 16:27..
Whatsapp ile paylaş
Süleyman Soylu taciz iddialarına cevap verdi

Geçtiğimiz günlerde TAYAD (Tutuklu ve Hükümlü Aileleri ile Dayanışma Derneği), Ankara Sakarya Caddesi'nde eylem düzenledi. Eyleme katılanlar arasında, başörtülü bir üniversite öğrencisi de vardı.

TACİZ EDİLDİ İDDİALARI

Eylemciler, polis tarafından gözaltına alınmak isterken direnince, kolluk kuvvetleri güç kullanmak zorunda kaldı. O anlarda gözaltına alınanlardan başörtülü üniversite öğrencisinin, polis tarafından taciz edildiği iddiaları da sosyal medyada paylaşıma sokuldu.

Sakarya Caddesi'ndeki gözaltının görüntüleri VİDEO

Süleyman Soylu taciz iddialarına cevap verdi

BAKAN SOYLU YALANLADI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından olay anının videosunu paylaşıp şunları yazdı: "Yasa dışı eylem yapıp direnirseniz, uyarılardan sonra “kargatulumba” gözaltına alınırsınız.  Eğer taciz varsa üzerine ilk biz gideriz.  Hayatı kendi gibi düşünmeyenleri tacizle geçenlerin, 'Babası FETÖ'den ihraç, kardeşi DHKP-C'li proje kadın' üzerinden polisi ezmesine müsaade etmeyiz"

Sakarya Caddesi'ndeki gözaltının görüntüleri haberi
Süleyman Soylu taciz iddialarına cevap verdi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir