Euro
15.2785
0.24%
Dolar
13.5204
0.32%
Altın
801.9900
0.11%
Borsa
1954
0.44%
Bitcoin
510.656
3.55%
-2ºC
İstanbul
Bulutlu -2 C

  Bir bu eksikti

  Hayatının neredeyse her anını Facebook'ta paylaşan kullanıcılar, artık bunu da yapabilecek.
  • 18.08.2012 - 12:55
  Bir bu eksikti

  Bir bu eksikti #1

  Sosyal ağımızda bulunan insanların, yaşadıkları her detayı fütursuzca paylaşmasına artık hepimiz alıştık. Ne zaman işe başladıkları, ne zaman evlendikleri, nereye taşındıkları gibi ayrıntılara Facebook'ta yaptıkları durum güncellemeleri sayesinde anbean şahit olabiliyoruz.

  BEBEK BEKLİYOR UYGULAMASI

  Facebook, bu "yaşam olaylarına" bir yenisini daha ekleme hazırlığında. Arkadaşlarımızın ne yiyip içtikleri yetmezmiş gibi, artık hamile olup olmadıklarını da takip edebilmemiz mümkün!

  Eğer siz de hamile bir Facebook kullanıcıysanız, seçenekler bölümünden "bebek bekliyor" (expecting a baby) kategorisini işaretlemeniz yeterli. Diğer kategorilerde olduğu gibi, bu "olayda" da yer, zaman, fotoğraf, olayın nasıl geliştiği ve olayda emeği geçenler hakkında detaylar ekleyebilirsiniz. Son seçenek biraz manidar olsa da sonuçta bu Facebook'un size tanıdığı doğal bir hak. Hamilelik duyuruları, kullanıcının Zaman Tüneli'nde belirecek. Ayrıca bu güncelleme de doğum günleri ve diğer "keyifli" haberlerin bulunduğu "kutlamalar" bölümünde yer alacak. Son derece hassas ve özel olan bu seçenek, bakalım Facebook'ta ne gibi yeni çılgınlıklara sebep olacak... 


  Görüş Bildir