Euro
10.3748
-0.22%
Dolar
8.7316
0.14%
Altın
497.14
0%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
311.859
-5.41%
21ºC
İstanbul
Bulutlu 21 C
  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları

  Son birkaç yılda iPhone modelleri, harika fotoğraflar çekmek için geliştirildi, fakat işinizi kolaylaştıracak yardımcı fotoğraf uygulamaları da var.
  • Haber Merkezi
  • 12.12.2018 - 09:28

  Eğer bir iPhone telefonunuz varsa ve sık sık fotoğraf çekiyorsanız bu uygulamalar tam size göre. Bazıları ücretli, bazıları ücretsiz olan bu uygulamalar, fotoğrafçılık ve video konusunda işinizi bir hayli kolaylaştıracak.

  ProCamera

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #1

  ProCamera basit bir kamera uygulamasıdır. Çekim seçenekleri açısından kullanımı kolay bir arayüze sahip uygulama, ayrıca video kaydetmek için de kullanılabilir.

   

  Camera+ 2

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #2

  Camera+ 2, Camera+ uygulamasının yenilenmiş halidir. İhtiyacınız olabilecek tüm manuel kontrollere sahip olan bu uygulama, çift lensli kameralar için de destek sağlar.

   

  Snapseed

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #3

  Birkaç yıl önce Google tarafından satın alınan Snapseed, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Snapseed ile yapabileceğiniz şeyler arasında sıra dışı bir bokeh, bulanık arka plan efekti ve diğer birçok özellik bulunuyor.

   

  Adobe Photoshop Express

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #4

  Adobe firması, Photoshop  deneyimini bilgisayarlardan akıllı telefonlara taşıdı. Photoshop Express, beklediğiniz tüm özelliklere sahip ücretsiz bir uygulamadır. Renk ayarlama, filtreleme ve leke çıkarma gibi daha gelişmiş özelliklere sahip uygulama, birçok fotoğraf düzenleme aracını içeriyor.

   

  Polarr Photo Editor

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #5

  Polarr, kullanıcıya resimlerini düzenlemek için çok çeşitli yollar sunan oldukça güzel bir editördür.  Benzersiz bir kullanıcı arayüzü sunan uygulama, ilk başta biraz karmaşık ve kafa karıştırıcı görünüyor, ancak bunu baş parmaklarımızın hemen altına sığdırmayı başardığı çok çeşitli seçeneklerle telafi edebiliyor.

   

  VSCO

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #6

  VSCO, Adobe Lightroom için en iyi film filtrelerini geliştirdiği bilinen bir firma olan Visual Supply Company'nin bir uygulamasıdır. İşinize yarayabilecek birçok filtre içerek program, aynı zamanda fotoğraf düzenleme imkanı da sunuyor.

   

  FiLMiC Pro

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #7

  FiLMiC Pro, videolar üzerinde manuel kontrol yapmanızı sağlayan harika bir uygulamadır. Program, videolar için bit hızını değiştirmenize, stabilizasyon eklemenize ve kusursuz bir şekilde zum yapmanıza imkan veriyor. Aynı zamanda bu programla odak ve pozlama noktalarınızı ayrı ayrı ayarlayabilir, odağı kilitleyebilir, ses seviyelerini ayarlayabilir, histogram görüntüleyebilir ve pozunuzu ayarlayabilirsiniz.

   

  Movie Pro

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #8

  Movie Pro, 4K video kaydı desteği de dahil olmak üzere seçenekler sunan, düzenli olarak güncellenen bir diğer yeni düzey uygulamadır. Sadece iOS son sürümde çalışan uygulama, video görüntüleyici seçenekleri için gerekli olan tüm özellikleri içerir.

   

  Kinomatic

  En iyi iPhone kamera ve fotoğraf düzenleme uygulamaları #9

  Kinomatic, en gelişmiş manuel video kayıt özelliklerini güçlü bir yerleşik editörle birlikte şaşırtıcı derecede basit, akıcı bir kullanıcı arayüzünde birleştirir. Uygulama,  güçlü manuel kontroller, odaklama, pozlama ve beyaz dengesi kilidi için ayrı düğmeler içerir.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir