Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.566
-2.85%
18ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 18 C

  Google Duo görüntülü arama hizmetinin web sürümü geliyor

  Google, popüler görüntülü arama uygulaması Duo için web sürümü hazırlıyor.
  • Haber Merkezi
  • 28.01.2019 - 17:14
  • Güncelleme : 28.01.2019 - 17:14
  Google Duo görüntülü arama hizmetinin web sürümü geliyor

  Google'a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre şirket, önümüzdeki haftalarda Duo görüntülü arama uygulaması için bir web istemcisi başlatacak. Bu gelişme, popülerliği her geçen gün artan Google Duo uygulamasının daha geniş bir alana erişmesini sağlayacak. Google Duo, şu ana kadar yalnızca Google Play Store'dan ve iOS App Store'dan indirilebiliyor.

  google dup

  GOOGLE DUO TARAYICILARLA UYUMLU ÇALIŞACAK

  Google Duo’nun web sürümü, muhtemelen Google Chrome tarayıcısını ve Mozilla Firefox gibi diğer büyük tarayıcıları destekleyecek. Ayrıca diğer web uygulamaları gibi Google Duo da tarayıcı bildirimlerinden yararlanabilecek. Şu anda, Duo'nun mobil sürümündeki mevcut işlevselliğin ne kadarının web uygulamasında kullanılacağı henüz belli değil, ancak en azından video mesajları gibi temel özelliklerin, web uygulamasında da olması bekleniyor.

  google duo

  OLDUKÇA POPÜLER HALE GELDİ

  Google Duo, isteğe bağlı olarak kimlik doğrulama için zaten bir Google hesabı kullandığından, web sürümünün de öncelikle bu yöntemle kimlik doğrulaması yapması muhtemel görünüyor.  Google’ın geçen ay tamamen kapanacağını açıkladığı Google Allo’nun aksine Google Duo, popürlerliğini artırarak geniş çaplı bir başarı elde etti. Uygulama, geçtiğimiz aralık ayında Google Play Store'da 1 milyar indirme sayısına ulaştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir