Euro
15.3421
0.05%
Dolar
13.4434
0.04%
Altın
785.7460
-0.05%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
573.819
-0.87%
5ºC
İstanbul
Hafif yağmur 5 C

  Joygame'e İnteraktif Medya Ödülleri'nden 2 ayrı ödül

  Türkiye, Azerbaycan ve Ortadoğu-Kuzey Afrika'daki en büyük oyun şirketlerinden biri olan Joygame'e iki ödül birden geldi
  • 18.10.2012 - 16:19
  Joygame'e İnteraktif Medya Ödülleri'nden 2 ayrı ödül

  Joygame e İnteraktif Medya Ödülleri nden 2 ayrı ödül #1

  Türkiye, Azerbaycan ve Ortadoğu-Kuzey Afrika'daki en büyük oyun şirketlerinden biri olan Joygame'in ödüllerine iki yenisi daha eklendi. 2009 yılında kurulduğundan bu yana hem bir online oyun yayıncısı olarak dijital eğlence sektöründe oyun severlere hizmet sunan firma, her yıl tüm dünyada binlerce internet sitesinin kıyasıya yarıştığı Interactive Media Awards'ta iki ayrı üstün başarı ödülüyle ödüllendirildi.

  Türkiye'nin yüzde 75'lik pazar payıyla lider online oyun şirketi Joygame, interaktif tasarım dünyasının başarılı işlerini ortaya koymayı ve desteklemeyi amaçlayan Interactive Media Awards tarafından iki ayrı ödüle değer görüldü. Hem 'Topluluk ve Sosyal İletişim' kategorisinde ödülün hem de 'Oyunlar – Oynama' kategorisinde üstün başarı ödülünün sahibi olan Joygame, böylelikle ödüllerinin sayısını 10'a çıkarmış oldu.

  Ödüller, projenin sitenin en profesyonel çalışmasını teşkil eden temel mükemmeliyet standartlarını karşıladığını ve bunu aştığını göstermeleriyle dikkat çekiyor. Ödül verilirken, tasarım, kullanılabilirlik, teknik özelliklerdeki yenilik, standartlara uyum ve içerik dahil çeşitli kriterler dikkate alındı. Bu ödül düzeyini kazanmak için, sitenin her alanda katı ilkelere uygun olması gerekiyordu.

  Joygame ekibi adına görüş bildiren SHR Group ve Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir: "Geçtiğimiz iki yılda 12 milyon üyemize sunduğumuz üstün kaliteli hizmetimizle kazandığımız ödüllere iki yenisini daha ekledik. Joygame, hem "Oyunlar ve Oynama" hem de "Topluluk ve Sosyal İletişim" kategorisinde 2. büyük ödülü "Üstün Başarı Ödülü"nü kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Bu ödülle, geçtiğimiz iki yılda kazandığımız ödüllerin sayısını 10'a çıkardık. Joygame ekibine teşekkürler" şeklinde konuştu.


  Görüş Bildir