Euro
10.795
0.42%
Dolar
9.2396
0.3%
Altın
530.88
0.59%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
593.035
-0.37%
11ºC
İstanbul
Açık 11 C

  NASA'ya canlı yayını kestiren cisim

  Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın canlı yayını sırasında ekranlara yansıyan görüntüler, dünyayı şoke etti.
  • Ajanslar
  • 30.06.2015 - 08:42
  NASA'ya canlı yayını kestiren cisim

  nsa

  Uluslararası Uzay İstasyonu'nun kameralarına takılan görüntülerden sonra NASA canlı yayını aniden kesti. Görüntülerde dünyadan üç cismin sırayla havalandığı görülüyor. Çok sayıda komplo teorisyeni Dünya’dan uzaya yükselen bu cisimlerin UFO olduğunu iddia etti.

  UZAYLILARIN DÜNYAYI ZİYARETİ

  Teorisyenler, uzaylıların dünyayı ziyaret ettiğine ilişkin iddiaların doğrulanmasına yönelik yeterli kanıt oluştuğunu da öne sürdü. Görüntülerin kısa süre içinde video paylaşım sitelerinde yayınlanmasının ardından çok sayıda kişi yaşanan olaya ilişkin yorumlarını paylaştı. Kullanıcılardan biri, cisimlerin havalanmasının ardından NASA'nın yayını kesmesini eleştirdi. Bir başka kullanıcıysa cisimlerin hareketinden uçan nesnelerin "çok yönlü uzay aracı" olduğunu öne sürdü.

  NASA AÇIKLAMA YAPMADI

  NASA, görüntüleri doğrulamadı ve görüntülere ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Ancak yayının kesilmesinin ardından "Lütfen bekleyin. Yüksek Çözünürlüklü Yeryüzü Görüntüleme Sistemi'nde kameralar değişiyor ya da Uluslararası Uzay İstasyonu'yla geçici sinyal kaybı yaşanıyor olabilir" mesajı yayınlandı.

  NASA'ya canlı yayını kestiren cisim İZLE

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir