Oyunseverlere özel kulaklık

Oyunseverlere özel kulaklık

Kulaklık ve mikrofonlu kulaklık üreticisi Skullcandy, Xbox 360 ve Playstation 3'ün yanı sıra, PC ve mobil cihazlarda kullanılabilen en yeni oyun kulaklığını sundu. PLYR2 kulaklığı, Skullcandy'nin bu yıl içinde piyasaya süreceği iki oyun başlığından ilki olma özelliğini taşıyor.

PLYR2'nin en büyük özelliği, kablosuz bağlantı özelliğiyle oyunseverleri kabloların neden olduğu sınırlı alandan kurtarması değil. 2.4GHz kablosuz kulaklık, aynı zamanda Skullcandy'nin kendisine özgü olan Supreme Sound teknolojisine sahip. En iyi bass ve ses kalitesini sunan bu teknolojinin yanı sıra, kulaklığın kendi mikrofonu, sesi kapatma ve açma tuşu ve üç ayrı ekolayzır ayar modu bulunuyor.

HER İKİ KESİME HİTAP EDİYOR

Spor ve oyun dünyasının etkileşiminden ilham alan Skullcandy, ürünlerine de bu birlikteliği yansıtıyor. Şirketin pazarlama ve yaratıcılık biriminin başkan yardımcısı Nate Morley, "Oyunseverler aksiyon oyunlarını, sporcular ise oyun oynamayı seviyor. Bu yüzden onlara en son teknoloji ürünler sunmaya çalışıyoruz. SLYR, PLYR2 ve PLYR1 SkullCandy kendine has teknolojisini barındırıyor ve her iki kesime de hitap ediyor" dedi.

Skullcandy.com'da satışa sunulacak olan PLYR2'nin, beyaz ve sarı-siyah renklere sahip iki modeli bulunuyor. Eğer sipariş vermek isterseniz e-mail adresinizi girerek cihazın satışa başlanacağı tarihten haberdar olabileceksiniz. Fiyat ise 129.95.

Skullcandy, bu yıl sona ermeden 2.4GHz kablosuz ses erişimi olan Dolby Surround Sound 7.1 PLYR1'i de sunacak.