Euro
10.321
-0.59%
Dolar
8.5154
-0.49%
Altın
509.43
-0.4%
Borsa
1.431
-0.78%
Bitcoin
331.071
-3.46%
20ºC
İstanbul
Çok bulutlu 20 C

  Samsung internet tarayıcısına yeni hızlı özellikler geldi

  Samsung'un internet tarayıcısı uygulaması, yeni hız geliştirmeleri ile güncellendi.
  • Haber Merkezi
  • 22.12.2018 - 12:44
  Samsung internet tarayıcısına yeni hızlı özellikler geldi

  Samsung İnternet Tarayıcı 8.2 sürümü, eylül ayından bu yana beta testindeydi. Şimdi ise bütün android cihazlar için kullanıma sunulan uygulama, zaten mevcut olan fonksiyonlarda bazı yeni özellikler ve önemli iyileştirmeler sunuyor. Samsung, kendi internet tarayıcısına, daha hızlı dosya indirmenizi sağlayan hız iyileştirmeleri ve Bixby entegrasyonu ekledi.

  DAHA HIZLI DOSYA İNDİRECEK

  En son güncelleme, büyük dosyalar için önemli indirme hızı geliştirmeleri sağlıyor. Tarayıcı, büyük boyutlu dosyaları indirirken artık birden fazla bağlantı kullanacak ve dosyalar daha hızlı inmiş olacak.  Samsung, tarayıcının yeni sürümünde bir dosya indirirken, kullanıcıların yüzde 15-40 arasında hız artışı alacağını iddia ediyor.

  SAMSUNG

  Ayrıca, Hızlı Erişim'de Haberler adında ve yalnızca ABD ve Hindistan'da kullanılabilen yeni bir özellik var. Bixby entegrasyonu sayesinde ise sesinizle tarayıcıyı açabilir ve arama yapabilirsiniz. Son olarak ise herhangi bir web sitesinin konumunuzu kullanmasını engellemek için 'Do-Not-Track' özelliği tarayıcıya eklendi.

  Yeni özelliklerden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıdan güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir