Samsung Note Edge için imza kampanyası

Samsung Note Edge için imza kampanyası

Samsung'un farklı tasarımı ile dikkat çeken ürünü Galaxy Note Edge bildiğiniz gibi şirket tarafından her pazara ulaştırılmadı. Güney Koreli isim bu konuda ilginç bir hamle yaptı ve Alman Samsung kullanıcılarından özel bir imza kampanyasına katılmalarını talep etti.

Şayet Alman akıllı telefon kullanıcıları Galaxy Note Edge'in ülkelerinde satılmasını istiyorlarsa Samsung'a bunu kanıtlamak zorundalar.

SAMSUNG'UN HEDEFİ 120 BİN İMZA

Samsung, Alman kullanıcılara eğer 120 bin 210 imzaya ulaşırlarsa kampanyanın başarılı sayılacağını ve Note Edge'in Almanya genelinde satışa çıkacağını müjdeledi. Oldukça garip görünen bu sanal projeye katılım beklenenin üzerinde oldu, çok kısa bir süre içinde 45 bin Samsung hayranı cihazı almak istediklerini gösterdi.

Şu an yaklaşık olarak 51 bin 500 kullanıcı adayının katıldığı kampanya 4 ve 10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. 10 Kasım gününün sonunda eğer 120 bin 210 sanal imza sisteme girilmiş olursa Samsung, Galaxy Note Edge'in premium versiyonunu satışa sunacak ve cihazın şimdilik gizli tutulan bazı ek özelliklere sahip olmasını sağlayacak.

31 Aralık gününe kadar satılacak olan premium versiyon daha sonra yerini standart Note Edge'e bırakacak, Almanya genelindeki satış bu şekilde devam edecek.

Samsung Galaxy Note Edge hali hazırda Japonya ve Güney Kore'de satışa sunulmuşken, Amerika ise ürüne 14 Kasım günü kavuşabilecek. Şirket daha önce yaptığı bir açıklamada bu yılın sonuna kadar sadece 1 milyon Edge'in piyasaya sürüleceğini belirtmişti.