Petrol
110.47
1.25%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
477.240
-0.54%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C
  Samsung'dan iPhone 6 Plus'a gönderme

  Samsung'dan iPhone 6 Plus'a gönderme

  9 Eylül tarihinde resmen tanıtılan iPhone 6, en büyük farklılığı büyüyen ekranı ile yaptı. Apple'ın en büyük rakibi olan ve büyük ekran tasarımlarıyla ön plana çıkan Samsung ise bu fırsatı kullanmayı ihmal etmedi.
  • 11.09.2014 - 12:27

  Samsung dan iPhone 6 Plus a gönderme #1

  Apple, yeni akıllı telefon modelleri olan iPhone 6 ve daha geniş ekranlı modeli 5.5 inç'lik iPhone 6 Plus'ı kamuoyuna tanıttı.

  STEVE JOBS BÜYÜK EKRANA İZİN VERMEDİ

  Fakat Steve Jobs daha önce 3.5 inç'ten daha büyük bir ekranın tek elle rahat kullanılamayacağını söylüyor ve bu yüzden iPhone'un ekranının daha büyük yapılmasına izin vermiyordu.

  iPhone 6 Plus hakkında her şey

  Samsung dan iPhone 6 Plus a gönderme #2

  APPLE BUNUN İÇİN REKLAM YAYINLAMIŞTI

  Apple, iPhone 5'in 4 inçlik ekranının ideal boyutlarda olduğunu ve tek parmakla rahatlıkla kullanılabildiğini belirtmiş hatta bunun için bir reklam bile yayınlamıştı.

  iPhone 5'in Başparmak reklamı

  SAMSUNG JOBS'IN O SÖZÜNÜ HATIRLATTI

  Dev ekranıyla dikkat çeken iPhone 6 Plus'ın tanıtılmasını fırsat bilen Samsung, Filipinler twitter hesabından paylaştığı görselde Steve Jobs'ın bir zamanlar sarf ettiği "Kimse büyük ekranlı telefon almak istemez" cümlesini hatırlattı.

  Samsung dan iPhone 6 Plus a gönderme #3

  "BÜYÜKTEN DAHA FAZLASI"

  Görselde, Apple'ın tek elle kullanımı zor olan yeni iPhone 6 modellerine manidar bir göndermede bulundu. Apple'ın kendisiyle çeliştiğini ima eden Samsung, aynı görselde "büyükten daha fazlası" etiketiyle Galaxy Note 4′ün iPhone 6′dan üstün özelliklere sahip olduğunu ve Apple'ın yeni cihazlarının boyut farkından başka önemli bir yenilik getirmediğini ifade ediyor.

  APPLE ARTIK 'TAKİP EDEN' BİR FİRMA

  Başta Samsung olmak üzere rakiplerine devamlı "İlk biz yaptık, onlar bizden çalıyorlar" diyerek davalar açan Apple, yeni telefonlarıyla artık "takip edilen" değil "takip eden" bir firmaya dönüşmüş oldu.

  iPhone 6 nasıl hayal ediliyordu

  Samsung dan iPhone 6 Plus a gönderme #4

  Dünden bugüne iPhone serisi

  Samsung dan iPhone 6 Plus a gönderme #5

  iPhone 6-Samsung-Sony-HTC karşılaştırması

  Samsung dan iPhone 6 Plus a gönderme #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir