Euro
15.1962
-0.23%
Dolar
13.6368
-0.10%
Altın
787.8110
-0.04%
Borsa
2011
0.64%
Bitcoin
509.923
1.94%
1ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 1 C

  Soğuk kış şartlarında geçen Türk yapımı oyun: Erzurum

  Proximity Games tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu Erzurum, Steam'deki yerini aldı. Erzurum'un zorlu hava şartlarını konu alan oyun, gelecek yıl oyunseverlerle buluşacak.
  • Haber Merkezi
  • 28.12.2020 - 12:26
  • Güncelleme : 28.12.2020 - 12:30
  Soğuk kış şartlarında geçen Türk yapımı oyun: Erzurum

  Son zamanlarda oldukça ilgi çeken hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Proximity Games tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu Erzurum, etkileyici grafikleriyle çok yakında Steam üzerinden oyunseverlerle buluşacak.

  Erzurum'un zorlu hava şartlarında geçecek oyun, genel olarak soğukla, vahşi doğayla, açlık ve susuzlukla mücadele etmeyi hedef alacak.

  OYUNUN HİKAYESİ

  Oyunda, kışın ortasında Erzurum'un ıssız bölgelerine seyahat eden Taylan isimli bir karakter canlandırılacak. Ancak karakterimiz, daha sonra farkında olmadan bir göktaşının düştüğü bölgeye giriş yapacak ve macera başlayacak.

  Hikaye, serbest mod ve meydana okuma gibi oyun modlarının yer alacağı Erzurum, 9 kilometrekarelik bir harita üzerinde oynanabilecek.

  Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum - VİDEO

  erzurum

  20 OCAK 2021'DE YAYINLANACAK

  Erzurum Steam sayfasında yer alan bilgilere göre oyun, 20 Ocak 2021'de erişime açılacak. Steam sayfasında yer alan diğer bilgiler ise şu şekilde:

  "Erzurum, Türkiye'nin en soğuk şehirlerinden biridir. Taylan için, kışın ortasında ve yaya olarak Erzurum'un ıssız bölgelerinde seyahat etmek çok saçma bir fikirdi. Taylan'ın henüz farkına varmadığı şey ise, girmek üzere olduğu bölgenin bir göktaşı düşmesinden etkilenmiş olduğudur. Sanki içinde bulunduğu zorlu şartlar yetmiyormuş gibi, şimdi Taylan'ı daha büyük dertler bekliyor.

  Erzurum; dondurucu soğuklara, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele ettiğin bir hayatta kalma oyunudur. Bu zorlu şartlarla mücadele edebilmek için odun veya kömür toplayıp ateş yakmalı ve kendinizi ısıtmalısınız, uyumak için yatak bulmalısınız, yemek, silah, tıbbi ürünler, yararlı araç gereçler...Kısacası sizi hayatta tutmak için ne gerekiyorsa onu bulmalısınız."

  erzurum

  erzurum

  erzurum

  erzurum

  erzurum

  erzurum

  erzurum


  Görüş Bildir