Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.000
-2.56%
18ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 18 C

  Tik Tok'un sahibi yeni video uygulamasını yayınladı

  Tik Tok'un sahibi Bytedance, Snapchat benzeri yeni uygulamasını tanıttı.
  • Haber Merkezi
  • 16.01.2019 - 11:38
  Tik Tok'un sahibi yeni video uygulamasını yayınladı

  Genç odaklı sosyal uygulamalar arasında bir anda büyük bir patlama gerçekleştirerek popülerliği tavan yapan Tik Tok, şimdilerde yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor. Uygulamanın sahibi Bytedance, Snapchat benzeri yeni uygulaması hakkında bilgiler verdi.

  tiktok

  YENİ VİDEO UYGULAMASI

  Duoshan isimli yeni uygulama, kullanıcıların 72 saat sonra kaybolan kısa videolar yayınlamasını ve birbirlerine göndermesini sağlıyor. Şirket, bu yeni uygulamayı başlangıç olarak sadece Çin pazarında yayınlayacağını ve test edeceğini söyledi. Duoshan isimli yeni uygulama, şu anda Çin'deki Android ve iOS platformlarında yayınlanmış durumda. Ancak iOS kullanıcıları için hala beta aşamasında olan uygulama, sınırlı sayıdaki kullanıcılara hizmet veriyor. Şirketin sözcüsü, Duoshan uygulamasının Çin dışında ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi vermedi.

  dusohabe

  TİK TOK GÜNLÜK 250 MİLYON KULLANICIYA ULAŞTI

  Diğer birçok sosyal medya uygulamasının aksine Duoshan, herkesin beğenilerini ve yorumlarını göstermiyor. Bunun yerine şirket, yorumların ve beğenilerin kullanıcılara özel olarak iletileceğini söylüyor. Şirket ayrıca Tik Tok uygulamasının, günlük 250 milyon aktif kullanıcıya hizmet verdiğini açıkladı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir