Petrol
111.79
-0.22%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
488.275
2.51%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  Sonbaharda Doğu Ekspresi ile manzaralı yolculuk

  Doğu Ekspresi ile sonbaharda masalsı yolculuğa ilgi, her geçen gün artıyor.
  • AA
  • 28.10.2019 - 20:20
  Sonbaharda Doğu Ekspresi ile manzaralı yolculuk

  Seyahat ve gezi tutkunlarının yanı sıra yabancı turist ile üniversite öğrencilerinin de ilgi odağı olan ve yolcularına her mevsim masalsı bir yolculuk sunan Doğu Ekspresi treni, sonbaharın gelmesiyle yaşanan renk cümbüşü içerisinde yolcularına unutulmaz anlar yaşatıyor.

  Sonbaharda Doğu Ekspresi ile manzaralı yolculuk #1

  ANKARA'DAN KARS 25 SAAT

  Seferleri yoğun ilgi gören Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Taşımacılık AŞ'nin Doğu Ekspresi treni, Ankara'dan başlayarak Kırıkkale-Kayseri-Sivas-Erzincan ve Erzurum illerini içeren Türkiye'nin en eski hatlarından olan seferini, ortalama 25 saat sonra Kars'ta tamamlıyor.

  Sonbaharda Doğu Ekspresi ile manzaralı yolculuk #2

  Masalsı yolculuğun sosyal medyada sıkça paylaşılmasıyla dikkati çeken Doğu Ekspresi, yaz aylarında yemyeşil örtüyle kaplı olan ve sonbaharın gelmesiyle renk cümbüşüne bürünen doğanın muhteşem manzarası karşısında seyahat etme fırsatı sunuyor.

  Sonbaharda Doğu Ekspresi ile manzaralı yolculuk #3

  Doğu Ekspresi ile sonbaharda masalsı yolculuk VİDEO

  YOL GÜZERGAHINDAKİ MANZARALAR BÜYÜLÜYOR

  Güzergah üzerindeki rengarenk ağaçlar ile çiçeklerin yer aldığı arazilerin yanı sıra dere, akarsu ve derin kanyonların eşsiz manzarasını yolcularına sunan Doğu Ekspresi, kış ve bahar mevsiminde olduğu gibi doğada renk cümbüşünün yaşandığı sonbaharda da konuklarına unutulmaz yolculuk yaşatıyor.

  Sonbaharda Doğu Ekspresi ile manzaralı yolculuk #4

  Dört mevsim seyahat ve gezi tutkunlarının yanı sıra yabancı turist ile üniversite öğrencilerinin de ilgi odağı olan Doğu Ekspresi'ne artan talebi karşılamak için hayata geçirilen Turistik Doğu Ekspresi de vatandaşın gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle, 29 Mayıs'tan itibaren seferlerini sürdürüyor.

  Her iki trenle Ankara'dan yola çıkıp Kars'a kadar birçok şehri geçen yerli ve yabancı turistler, sonbahar renkleri arasında adeta masalsı bir yolculuk yapıyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir