Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
480.656
1.20%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 16 C
  Antalya'da kasım ayı denizde geçiyor

  Antalya'da kasım ayı denizde geçiyor

  Hava ve deniz suyu sıcaklıklarının 25 derece ölçüldüğü Antalya'da, yerli ve yabacı turistler kasım ayında denize girmenin keyfini yaşadı.
  • AA
  • 02.11.2019 - 14:37
  • Güncelleme : 02.11.2019 - 14:37

  Hava sıcaklıklarının 4-5 derece mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Antalya'da, güneşli ve ılık havayı fırsat bilenler, plajlara gitti.

  Yabancı turistlerin de ilgi gösterdiği Konyaaltı sahilinde yoğunluk yaşandı.

  Bazı tatilciler çocuklarıyla denize girip güneşlendi, bazıları kitap okudu. Ankara'dan tatil için gelen Suat Tuzane, kasımda denize girmenin daha keyifli olduğunu söyledi.

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #1

  "SU ILIK, HARİKA"

  "Türkiye'nin doğusuna kar yağıyor, biz Antalya'da denize giriyoruz. Su ılık, harika." diyen Tuzane, bu mevsimde denize girmenin insanı dinamikleştirdiğini aktardı. Alparslan Caner ise her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Antalya'da deniz sezonunun devam ettiğini kaydetti. Özellikle sonbaharda deniz suyunun sıcak olduğuna işaret eden Caner, "Denizin suyu sıcak. Kasımda güneşlenmek ayrı güzel." diye konuştu.

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #2

  YAZDAN KALMA GÜNLER

  Meteoroloji 4. Bölge Müdürü Davut Öztürk, Antalya'da hafta sonunun güneşli, pazartesi hafif yağmur geçişi olacağını bildirdi. Doğuda kar yağışıyla sıcaklıkların düştüğünü dile getiren Öztürk, "Antalya'da yazdan kalma günler devam ediyor. Cumaya kadar da sıcaklıklar 25-27 derecelerde seyredecek. Sıcaklık 4-5 derece mevsim normallerinin üstünde." dedi.

  Doğu illerinde kar yağışı başladı VİDEO

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #3

  DOĞU VE KARADENİZ'DE KAR YAĞIŞI

  Antalya hala kışa girememişken, ülkenin doğusu beyaz örtü ile kaplandı. Doğu ve Karadeniz'de etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye başladı bile. Sürücülerin zor anlar yaşadığı Erzurum ve Muş, yolların kapandığı Kars, gece geç saatlerden itibaren sıcaklığın ciddi derecede düştüğü Trabzon, Ordu, Rize ve Giresun'da hafta başından itibaren yağışların etkisini sürdüreceği belirtiliyor.

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #4

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #5

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #6

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #7

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #8

  Antalya da kasım ayı denizde geçiyor #9


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir