Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
566.799
3.73%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 21 C

  Fenerbahçe kampanyasına destek için son parasını harcadı

  Aydın'da atık toplayan 16 yaşındaki Diyarbakırlı Muzaffer Karaman, telefonunda bulunan son 20 TL’yi Fenerbahçe’nin başlattığı yardım kampanyasına gönderdi.
  • İHA
  • 24.06.2019 - 10:36
  Fenerbahçe kampanyasına destek için son parasını harcadı

  Karaman Ailesi, Aydın'ın Karacasu ilçesindeki çöp toplama noktasında naylon çadırlarda yaşıyor.

  AŞIRI SICAKTA ALIN TERİ

  10 aydır burada plastik, demir, hurda gibi geri dönüşüme yollanabilecek çöpleri toplayan Karaman Ailesi, işini beğenmeyenlere adeta ders veriyor. Sıcak, sinek ve kokular içinde sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlayan aile üyeleri; aşırı sıcaklar sebebiyle 12.00’de ara verdikleri işe, akşam 18.00’de tekrar başlıyor.

  Fenerbahçe kampanyasına destek için son parasını harcadı #1

  FENERBAHÇE BAYRAĞI DALGALANIYOR

  Akşamları arabanın aküsüyle aydınlattıkları çadırda sivrisinek sürüleriyle mücadele eden aile, yaşamlarını bu şekilde sürdürüyor. Ailenin 16 yaşındaki oğlu Muzaffer Karaman ise bambaşka bir hikaye barındırıyor. Doğuştan Fenerbahçe fanatiği olan Muzaffer, çöpten bulduğu Fenerbahçe bayrağını yıkayıp Türk bayrağının hemen yanına astı. Metrelerce uzaktan görünen Fenerbahçe ve Türk bayrağı rüzgarda dalgalanırken, burası uzaktan sanki spor tesislerini andırıyor.

  Fenerbahçe kampanyasına destek için son parasını harcadı #2

  KAMPANYAYI GÖRÜNCE DAYANAMADI

  İnterneti olduğu bir gün telefondan çok sevdiği programı açan Muzaffer, Fenerbahçe’nin yardım kampanyasıyla karşılaştı. Fenerbahçe’nin zor durumda olmasını gönlü kabul etmeyen Muzaffer, son 20 TL’sini de bu bağış için harcadığını dile getirdi.

  Fenerbahçe kampanyasına destek için son parasını harcadı #3

  SON 20 TL'SİNİ FENERBAHÇE'YE GÖNDERDİ

  Muzaffer, o günü şu sözlerle anlattı:

  “Televizyonda Fenerbahçe’ye yardım kampanyası vardı. Ekranda Ali Koç, Acun Alıcalı, Beyaz vardı. Hattımda da 20 TL vardı. Ben de bağış yaptım. Bağış yaptım çünkü Fenerbahçe zor durumdaydı. Fenerbahçe ile ilgili bir hayalim yok. Yaşadığımız yer belli. Olmayacağı için hayal kurmuyorum. Olmaz ama Fenerbahçe’nin bir yerinde çalışmak isterdim. Ne olursa olsun.”

  Fenerbahçe kampanyasına destek için son parasını harcadı #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir