Gaziantepli kişi pankart ile sokaklarda eş aradı

Gaziantepli kişi pankart ile sokaklarda eş aradı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde yaşayan 45 yaşındaki Şaban Kahraman, eş adayı bulmak için farklı bir yönteme başvurarak boynuna astığı ve üzerinde Türkçe ve Arapça ''30-45 yaş arası evlenmek için bayan aranıyor'' yazan ve telefon numarasının bulunduğu pankartla ilçe merkezinde gezdi.

DAHA ÖNCE GEÇİMSİZLİK NEDENİYLE BOŞANDIĞINI BELİRTTİ

İlginç manzara karşısında şaşkınlıklarını gizlemeyen vatandaşlar, Kahraman'la hatıra fotoğrafı çekerek kendisine destek oldu. Kahraman, gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce evli olduğunu ancak geçimsizlik nedeniyle boşandığını söyledi.

Gaziantepli kişi pankart ile sokaklarda eş aradı

"SURİYELİ İLE DE EVLENEBİLİRİM"

Artık yalnız yaşamaktan ve tek kalmaktan bıktığını dile getiren Kahraman, ''Benimle evlenecek 30-45 yaş arasında eş arıyorum. Suriyeli ile de evlenebilirim. Bu nedenle Arapça olarak da yazdım. Herkes gibi bir yuva, bir eş sahibi olmak istiyorum. Şimdiye kadar biri çıkmadı. Ama çıkana kadar bu yöntemi uygulayacağım'' dedi.

DAHA ÖNCE DE OTOMOBİLİNE YAZMIŞ

Bu arada Kahraman, yaptığı açıklamanın ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Kahraman, daha önce de otomobiline evlenmek istediğini yazmıştı.