Petrol
114.15
-0.08%
Euro
16.32
0.52%
Dolar
15.61
0.41%
Altın
918.75
0.00%
Borsa
2391
-1.18%
Bitcoin
481.421
0.01%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Gelin ve damat düğün gecesi dayak yedi

  Antalya'da dünyaevine giren gelin ve damat, düğün gecesi gelinin babası tarafından darp edildi.
  • AA
  • 14.04.2016 - 12:52
  Gelin ve damat düğün gecesi dayak yedi

  gelin

  Antalya'da bir yıl önce tanışan Okay O. ve Yağmur O, Kepez ilçesinde bir salonda gerçekleştirilen törenle dünyaevine girdi. Düğünde Alanyalı damadın yakınlarıyla Kayserili gelinin yakınları arasında, çalınan oyun havaları konusunda tartışma yaşandı.

  TAKILAR YÜZÜNDEN KAVGA ÇIKTI

  Düğünden sonra ise takıların kime verileceği konusunda anlaşmazlık yaşanınca kavga çıktı.

  GELİNİN BABASI GENÇ ÇİFTİ DÖVDÜ

  Gelinin babası A.K. tarafından darbedildiği öne sürülen gelin ve damat, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ayakta tedavi gördükten sonra Sanayi Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Gelin ve damadın ifadesinin ardından baba A.K'nın da polis merkezinde ifadesi alındı. Baba A.K, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  Gelin ve damat düğün gecesi dayak yedi VİDEO

  GELİNİN GÖZÜ MORARDI, DAMADIN ÇENESİ VE DUDAĞI PATLADI

  Olayda gözü moraran gelinin kaşı açıldı, damadın ise çenesi ve dudağında darp izleri oluştu.Gelin ve damat düğün gecesi dayak yedi #2

  "İLK GERGİNLİK DAVUL VE ZURNAYLA BAŞLADI"

  Evliliklerinin ilk gecelerini hastanede ve polis merkezinde geçirmek zorunda kalan gelin ve damat, en mutlu günlerinde yaşadıkları talihsizlikleri anlattı. Gelin Yağmur O, erkek tarafının davul zurnayla oynamayı bilmediği için normal oyun havası çalınmasını istediğini söyledi.

  Bu nedenle kına gecesinde iki taraf arasında sürtüşme yaşandığını ifade eden Yağmur O, "Düğün günü de babam davul zurna konusunda ısrar etti, kırmamak için kabul ettik. Düğünde eşimin dayısı ve ailesi erken gitmeleri gerektiği için önce oynamak istediler. Bu nedenle bir kargaşa çıktı ve birbirlerine girdiler. Kavga düğün salonunun dışına taştı. Olay konuşulup tatlıya bağlandı ve herkes oynamaya devam etti." dedi.

  GELİN: BABAM EŞİME VURMAYA BAŞLADI

  Düğünden sonra evlerine gittiklerini aktaran Yağmur O, geç saatlerde arayan ablasının babasının hasta olduğunu söyleyerek, eve çağırdığını anlattı. Ablasının konuşma sırasında gergin olduğunu fark ettiğini dile getiren Yağmur O, "Bir terslik olduğunu anladık. Eşim 'gitmeyelim' dedi ama ben söz konusu babam olduğu için dayanamadım. Eşimi de yanıma alarak babamın evine gittim. Babam bizi bir odaya soktu. Sonra eşimin kalbine bıçak dayadı. Sonra bir bana bir eşime vurmaya başladı." diye konuştu.

  Gelin ve damat düğün gecesi dayak yedi #3

  "BÖYLE BABA OLMAZ, CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM"

  Olaydan sonra polisin geldiğini ve karakola gittiklerini anlatan Yağmur O, babasından şikayetçi olduklarını kaydetti. Yağmur O, "Böyle bir baba olmaz. Bu ilk değil, son da olmayacak. Cezalandırılmasını istiyorum. Koruma kararı aldırdım. Kadına şiddet kesinlikle kabul edilemez. Beni kocam da dövmüş olsaydı, gider şikayetimi yapardım" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir