Euro
10.0439
0.07%
Dolar
8.4529
0.18%
Altın
492.52
0.06%
Borsa
1.393
0%
Bitcoin
335.700
-3.00%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C
  Göğebakan annesine dert yanmış: Bu İstanbul beni bitirdi İZLE

  Göğebakan annesine dert yanmış: Bu İstanbul beni bitirdi İZLE

  Kansere yenik düşerek hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan'ın ailesi, acı olaydan sonra ünlü müzisyenin hastalık sürecini gözyaşları içinde anlattı.
  • 13.08.2014 - 12:00

  Göğebakan annesine dert yanmış: Bu İstanbul beni bitirdi İZLE #1

  Acılı anne Hatice Göğebakan, "Murat hastalığını yenmişti, ancak eşinden ayrıldıktan sonra çok üzüldü. Eşi çok borç bıraktı. Çok borcu vardı. Kız kardeşleri yardım etti, bankaların borcu üst üste bindi. Ama borçlarının hepsini ödedi, hiçbir yere borcu kalmadı. Ama hastalığı ikinci kez tekrarladı. Bize 'Anne gribim geçer'" dedi. Fakat geçmedi" diye konuştu. Anne Göğebakan, oğlunun ölmeden önce kendisine dert yandığını anlattı.

  Göğebakan annesine dert yanmış: Bu İstanbul beni bitirdi İZLE

  "BU İSTANBUL BENİ YEDİ BİTİRDİ ANNE"

  Hatice Göğebakan, Murat Göğebakan'ın hasta yatağında kendisine vasiyette bulunduğunun altını çizerek, "İstanbul beni yedi bitirdi. Buraya sakın gömmeyin" dediğini söyledi:

  "Anne ben buradan çıkamayacağım sadece sana vasiyetim beni Adana'ya dedemin ve babaannemin kucağına gömün. Ben onların en çok sevdiği torunlarıydım onlar beni büyüttü. İstanbul beni yedi bitirdi. Buraya sakın gömmeyin' dedi. İstanbul'a geldiğine pişman oldu. 'Kurtulursam Adana'ya yerleşeceğim son günlerimi sizin yanınızda sakin ve sessiz bir şekilde sürdüreceğim' diyordu ama olmadı."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir