Dolar
6.851
-0.0262%
Euro
7.7058
0.0285%
Altın
1776.67
0.0749%
Borsa
116907.77
1.3812%
G. Altın
391.453
0.0304%
Bitcoin
62410.04
-0.506%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Koru İstanbul Kuruçeşme’den muhteşem davet

  İki köprünün tam da ortasında, kucakladığı muhteşem manzarası ile davetleri benzersin kılan Koru İstanbul Kuruçeşme, muhteşem bir davetle sektöre ‘Merhaba’ dedi.
  • 12.06.2014 - 12:33

  Koru İstanbul Kuruçeşme’den muhteşem davet #1

  Koru İstanbul Kuruçeşme’den muhteşem davet #2

  Boğaz'ın en görkemli noktalarından Kuruçeşme’de, defne, erguvan ve ıhlamur ağaçları ile çevrili, 20 dönümlük alana yayılan Koru İstanbul Kuruçeşme, gerçekleşen davet ile cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerini ve bürokratları bir araya getirdi.

  Koru İstanbul Kuruçeşme’den muhteşem davet #3

  Düğün, kına, nişan, doğum günü ve her türlü özel davet için yılın 365 günü hizmet veren Koru İstanbul Kuruçeşme, bin kişilik açık davet alanının yanı sıra, korunun en üstünde konumlanan Koru Evi, tarihi Taş Bina ve deniz manzarasını ayaklar altına seren Kaptan Köşkü ile konuklarına farklı sayıdaki organizasyonlar için özel alternatifler de sunuyor. Lansman, basın toplantıları, şirket içi eğitimleri ve her türlü farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Koru İstanbul Kuruçeşme, iş hayatına da yepyeni bir dinamik sağlıyor.

  Koru İstanbul Kuruçeşme’den muhteşem davet #4

  ‘Türk bistro ve tatlı’ konseptiyle Koru İstanbul Kuruçeşme’nin içinde hayata geçen Anonim ise, yeşil ve mavinin buluştuğu en özel noktada Türk mutfağına özgü lezzetleri ile beğeni topluyor.

  Koru İstanbul Kuruçeşme’den muhteşem davet #5

  Gerçekleşen davette bir konuşma yapan Koru İstanbul Kuruçeşme’nin sahibi Cihat Yamakoğlu, “Ülkemizin gözbebeği Kuruçeşme’nin orta yerinde yaklaşık 2 dönüm kullanım alanlı; toplantı salonları, açık davet alanı, tarihi mekanları ile Boğaz’ın eşsiz manzarasını kucaklayan Koru İstanbul’u ülkemiz insanının hizmetine açtık. Açık alanı, Kaptan köşkü; Koru evi ve Taş Binası ile sevdikleriniz için dev bir davet alanı olan Koru İstanbul Kuruçeşme’de Türk mutfağına özgü lezzetleri Türk bistro ve tatlı anlayışı ile bir arada sunduğumuz Anonim bölümümüzle tüm güne uzanan yeme içme imkânı oluşturmaya çalıştık. Koru İstanbul olarak bundan sonra da doğal yürüyüş parkuru, seyir terası, doğal ortamda çocuk eğlence alanı gibi yenilikler ile Kuruçeşme’yi halkımıza açmayı planlıyoruz. İstanbul’un merkezinde, boğaz köprülerinin ortasındaki bu güzel doğa parçasını özelliğini bozmadan insanımıza kazandırmak bizim için bir anlamda bir sosyal sorumluluk projesidir”   şeklinde konuştu.

  Görüş Bildir