RTE plakalı Şahin 200 bin liraya satışa çıktı
İHA

RTE

Giresun’un Bulancak ilçesinde yaşayan Muslihiddin Aydın, sahibi olduğu 1994 model Şahin marka aracı için tam 200 bin TL istiyor.

RTE PLAKAYA BÜYÜK İLGİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin baş harflerini simgeleyen 06 RTE 28 plakalı araç için milletvekili aday adayları, Belediye Başkanları ve birçok siyasetçi Muslihiddin Aydın’ın kapısını çalıyor.

200 BİN LİRAYA SATIYOR

Aydın, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sempatimden dolayı uzun zamandır RTE plaka arıyordum. Aramalar sonucu bir çok araç sahibi ile görüştüm fakat bütçeme uygun araç bulamadım. En son bundan 2 ay önce Ankara’da bu aracı buldum. Araç hem RTE plakalı hem de son rakamları yaşadığım şehrin plaka numarası. Bu sebeple kendi aracımı acele bir şekilde değerinin altında satarak 25 bin liraya bu aracı aldım. Araç Giresun’a geleli daha 1 ay olmasına rağmen çok yoğun ilgi gördü. Hatta yolda aracı durdurup fotoğraf çektirenler dahi oldu" dedi.

Aydın 200 bin TL gibi iyi bir teklif gelirse aracını satmayı planlıyor.

RTE plakalı Şahin 200 bin liraya satışa çıktı

180 BİN LİRA FARK VAR

Diğer yandan, dün de Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşayan Mahmut Cıvar, "16 CHP 74" plakasına sahip Şahin'ini 20 bin liraya satışa çıkardığını duyurmuştu. "RTE" plaka Şahin ile "CHP" plakalı Şahin arasında 180 bin lira fark bulunuyor.

RTE plakalı Şahin 200 bin liraya satışa çıktı