Euro
10.4201
-0.13%
Dolar
8.8835
0.2%
Altın
502.69
0.73%
Borsa
1.385
0%
Bitcoin
392.051
3.98%
17ºC
İstanbul
Güneşli 17 C

  Muğla Marmaris'te CHP'liler arasında tartışma çıktı

  CHP'de Marmaris ilçe yönetimi, binaya girmek isteyen CHP'nin Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay ve partilileri sokakta bıraktı.
  • Haber Merkezi
  • 28.01.2019 - 23:18
  • Güncelleme : 28.01.2019 - 23:18
  Muğla Marmaris'te CHP'liler arasında tartışma çıktı

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde, CHP'nin belediye başkan adayının açıklanması ile partide işler karıştı. Yönetimi istifa eden CHP Marmaris ilçe binasının kapısına kilit vuruldu, partililer sokakta kaldı.

  Muğla Marmaris te CHP liler arasında tartışma çıktı #1

  "İŞİMİZ VAR GELEMEYİZ"

  Marmaris'te Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasına kilit vurulunca partililer sokakta kaldı. Marmaris CHP'nin ilçe yönetimi, mevcut Belediye Başkanı Ali Acar yeniden aday gösterilmeyince hem yönetimden hem de partilerinden istifa ederek, CHP ilçe binasını kilitlediler. CHP'den istifa edenleri arayan parti üyeleri, "İşimiz var gelemeyiz." yanıtını alınca çilingir çağrıldı. Ancak, çilingirin kapıyı açması için CHP İl Başkanlığı'ndan gerekli izin çıkmadı.

  Muğla Marmaris'te CHP'liler arasında tartışma çıktı VİDEO

  Muğla Marmaris te CHP liler arasında tartışma çıktı #2

  "BİZ BURADAYSAK CHP BURADADIR"

  Bunun üzerine Belediye Başkan aday adayı Acar Ünlü ve destekçileri, genel merkez tarafından başkan adayı olarak ismi açıklanan Mehmet Oktay'ı ve süreci değerlendirmek için geldikleri parti binasında, sokakta kaldılar. Acar Ünlü ve beraberindekiler sokakta açıklama yaptılar.
  Acar Ünlü, "İstifa süreci olduğu için herhalde devir teslimle ilgi bir sorun var. Bizim için önemli değil. Kurumlara anlam katan içindeki insanlardır. Biz buradaysak CHP buradadır demektir. Bizim içeride olmamıza gerek yok." dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir