Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
285.445
2.47%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Avcılar'da kar mesaisi

  Avcılar Belediyesi halkın olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için çalışmasına devam ediyor.
  • Ajanslar
  • 07.01.2017 - 23:26
  Avcılar'da kar mesaisi

  İstanbul’un genelinde yoğun kar yağışı devam ederken, Avcılar Belediyesi halkın olumsuz yönde etkilenmemesi için iş makineleri ve tuzlama araçlarıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin bizzat kendisinin takip ettiği çalışmalar Başkan Yardımcısı Burçin Baykal’ın koordinasyonunda çok sayıdaki belediye personeli ile devam ediyor.

  Avcılar da kar mesaisi #1

  İŞ MAKİNELERİ SÜREKLİ ÇALIŞIYOR

  Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı iş makineleri trafik akışının rahat sağlanması için büyük uğraş verirken, taraftan da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yetersiz kaldığı ana arterlere de yetişmeye çalışıyor. Trafik akışının kesintisiz olarak sürdürülmesi içinde çok sayıdaki ekip tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

  Avcılar da kar mesaisi #2

  İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK

  Avcılar Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı “Aşevi” yoğun kar yağışı altında ilçe genelinde çalışmalarını sürdürerek, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ulaştırıyor.

  Avcılar da kar mesaisi #3

  SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKILDI

  Öte yandan Avcılar Belediyesi Veteriner Müdürlüğü de kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarının aç kalmaması için ilçe genelindeki birçok noktaya mama bıraktı. Rehabilitasyon Merkezi’ndeki hayvanların tedavileri de aralıksız devam ediyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir