Türkmen yol emektarı taksicilerle buluştu

Türkmen yol emektarı taksicilerle buluştu

“Bugün İstanbul'un en ağır cefasını çeken taksici kardeşlerimizle buluştuk. İstanbul Taksiciler Odası'nın düzenlediği programa katılarak taksici kardeşlerimizle dertleştik.

Türkmen yol emektarı taksicilerle buluştu

Şoför kardeşlerimizin acı tatlı hikâyelerini dinledik. İlgi, alakaları ve destekleri için taksici kardeşlerime teşekkür ediyorum. Biz korsan taksiye de karşıyız vip taksiye de karşıyız, biz sarı taksilerin yanındayız. Üsküdar'da taksi durağı olmayan taksici esnafımız kalmayacak. Yakın zamanlarda da Üsküdar'ımızda belediyemiz tarafından yapılan taksi duraklarımızın açılışını yaptık. Yeni dönemde de bu sayı hızlı bir şekilde giderek artacak. Taksici kardeşlerimizin sıcak çayını içeceği, dinleneceği Üsküdar'ımıza yakışan duraklar yaparak hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz hizmete talibiz. Halkımıza her alanda en iyi hizmeti götürmenin mücadelesini vereceğiz. Üsküdar'da projelerimizi, hizmet sevdamız olan Üsküdar'ımıza daha iyi hizmetler vermek için sıkılmadık tek bir el bırakmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. “ şeklinde konuşan Hilmi Türkmen “Taksici kardeşlerimizin destek ve dualarının ardımızda olduğunu bilmek mutluluk ve güç veriyor bizlere.” Diyerek konuşmasını noktaladı.

Geceye katılan yol emektârları, Hilmi Türkmen'le sohbet edip dertlerini iletebilmekten duydukları mutlululu dile getirirken, “taksicilere sahip çıkıldığını görmek içimizi rahatlatıyor” şeklinde konuştular.