Euro
9.9733
0.51%
Dolar
8.4006
0.63%
Altın
489.09
0.49%
Borsa
1.409
0.65%
Bitcoin
321.295
-2.19%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C

  Üçüncü Çamlıca Tepesi Çekmeköy'e geliyor

  İstanbullular için alternatif Çamlıca Tepesi geliyor.
  • 19.03.2014 - 14:18
  Üçüncü Çamlıca Tepesi Çekmeköy'e geliyor

  Üçüncü Çamlıca Tepesi Çekmeköy e geliyor #1

  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın yeni dönem projeleri içerisinde yer alan "Seyir Tepesi" Çekmeköylülerde heyecan yarattı. Proje tanıtım programında, 76 projenin yeni dönemde hayata geçirileceğini söyleyen Başkan Poyraz, Modern ve Model Projelerin Çekmeköy'ün marka değerini yükselteceğini belirtti.

  Proje tanıtım programında katılımcılar tarafından da ilgiyle karşılanan Çekmeköy Seyir Tepesi Projesi, içerisinde yer alan özellikleriyle İstanbulluların uğrak mekanları arasında yer almak için gün sayıyor. Çekmeköy Seyir Tepesi'nin içerisinde; park ve yeşil alanlar, hobi bahçeleri, tematik yürüyüş parkurları bulunacak. Vatandaşlar alana inşa edilecek seyir kulesi "Çekmekkule" ile İstanbul ve Çekmeköy'ü adeta ayaklarının altında hissedecekler.

  Üçüncü Çamlıca Tepesi Çekmeköy e geliyor #2

  Çekmeköy Seyir Tepesi ile İstanbul Anadolu Yakası'na yeni bir Çamlıca Tepesi kazandıracak olan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, " Bu mekan doğası, havası içerisinde bulunan aktivite alanlarıyla ailelerin, gençlerin 7'den 70'e tüm vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek". dedi.

  Geçen beş yılda ilçeye 97 yeni park kazındırdıklarını vurgulayan Başkan Poyraz, "Çekmeköy doğasıyla İstanbul'un akciğeri rolünü üstleniyor bizler de elimizden geldiğince ilçemizde vatandaşları yeşille buluşturuyoruz. Bu sosyal tesis ile sadece Çekmeköylülerin değil tüm İstanbulluların yararlanacağı bir alan inşa edeceğiz." dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir