Petrol
86.85
-0.14%
Euro
19.4791
0.42%
Dolar
18.6373
0.03%
Altın
1.065
0.53%
Borsa
5081
2.07%
Bitcoin
323.786
1.19%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Polis cinayet zanlılarını cuma namazında yakaladı

  Van’ın Edremit ilçesinde kız kaçırma olayı nedeniyle çıkan kavgada hayatını kaybeden şahsın katil zanlıları, camide minberin altına saklandıkları yerde bulundu.
  • İHA
  • 13.05.2019 - 10:09
  Polis cinayet zanlılarını cuma namazında yakaladı

  6 Ocak 2016'da Van'ın Edremit ilçesi Eminpaşa Mahallesi’nde kız kaçırma olayından dolayı aralarında husumet bulunan iki aile arasında çıkan olayda; A.K. isimli şahsın ateşli silahla hayatını kaybettiği ve olayı gerçekleştiren şüpheli/şüphelilerin ise maktulün oğlu ile kaçan C.K.’nın babası A.K. ve ağabeyleri S.K. ile Y.K. olduğunun tespit edildiği belirtildi.

  Polis cinayet zanlılarını cuma namazında yakaladı #1

  YOLCU MİNİBÜSÜYLE OPERASYON

  Bunun üzerine Asayiş Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerince oluşturulan özel ekipler tarafından “kasten öldürme” olayının şüphelilerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; şüphelilerin olayın olduğu sokak veya mahallede ikamet edebileceği değerlendirilerek ilk olarak mahallede ikamet edenlerin bilgisine başvuruldu.

  Cinayet zanlıları cuma namazında yakalandı İZLE

  Polis cinayet zanlılarını cuma namazında yakaladı #2

  MİNBERİN ALTINA SAKLANDILAR

  Yapılan mahalle ve sokak çalışmaları sonrası şüphelilerin Gürpınar ilçesi Yedisalkım Mahallesi Dikenli Sokak'ta ikamet ettikleri keşif sonucu tespit edildi. Bunun üzerine 10 Mayıs 2019 günü Yedisalkım Mahallesi’ne yolcu minibüsüyle giden polis ekipleri, S.K.’yı Dikenli Sokak'ta, A.K. ve Y.K.’yı ise cuma namazı nedeniyle bulundukları cami içerisinde minberin altına saklandıkları yerde yakalayarak gözaltına aldı.

  Polis cinayet zanlılarını cuma namazında yakaladı #3

  3 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

  Şüphelilerin ikamet ve üst aramalarında 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, 3 şüpheli ise çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.


  Görüş Bildir