Petrol
109.04
0.01%
Euro
17.4988
-0.16%
Dolar
16.7355
0.22%
Altın
964.82
-0.53%
Borsa
2435
0.00%
Bitcoin
330.376
2.01%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C
  Karamollaoğlu'ndan Erbakan'a tepki geldi

  Karamollaoğlu'ndan Erbakan'a tepki geldi

  SP lideri Karamollaoğlu, Fatih Erbakan'ın Refah Partisi'ni yeniden kurma girişimiyle ilgili "Erbakan hocamız hayatta olsaydı, herhalde kendisini falakaya yatırırdı" dedi.
  • İHA
  • 25.11.2018 - 13:17
  • Güncelleme : 25.11.2018 - 13:17

  Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Saadet Partisi’ne Genel Merkez binasının kirasını ödememesi nedeniyle haciz işlemi başlatmıştı.

  Parti binasının tahliyesi için icra memurları Saadet Partisi Genel Merkezi'nin kapısına dayanmıştı.

  PARTİSİNİN TANITIMINI YAPTI

  Dün eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve Osmanlı Padişahı Abdulhamid'in torunu Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun kurucuları arasında yer aldığı "Yeniden Refah Partisi", Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingle tanıtıldı. Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Erbakan, partisini iktidara taşıyacaklarının sözünü verdi.

  "BABAM PARTİYİ SULTANLAR KURDU DERDİ"

  Milli görüş akımının ilk siyasi partisi olan Milli Nizam Partisi'ni sultanların kurduğunu söyleyen Fatih Erbakan, "Babam Milli Nizam Partisi'ni kurarken 'Bu partiyi sultanlar kurdu. Bu partiyi sultan Abdulhamid Han kurmuştu' demişti. Şimdi biz de diyoruz ki milli görüşün ikinci 40 yıldaki temsilcisi olan Refah Partisi'ni Erbakan'ın kastettiği şehzademizle birlikte kuruyoruz." dedi.

  Karamollaoğlu ndan Erbakan a tepki geldi #1

  Karamollaoğlu'ndan Erbakan'a tepki geldi ViDEO

  KARAMOLLAOĞLU ÇOK KIZGIN

  Fatih Erbakan'ın bu konuşmalarının ardından Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Adana’da basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

  Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın, Refah Partisi’ni yeniden kurma girişimleriyle ilgili düşüncesini açıklayan Karamollaoğlu şöyle konuştu:

  Yeni bir partinin kurulması ve bunun tartışılması bizim gündemimizde yok. Doğru bir yaklaşım olmadığını düşünüyorum. Ancak yapacak bir şey yok. Demokrasilerde böyle şeyler var.

  "ERBAKAN HOCA HAYATTA OLSAYDI FALAKAYA YATIRIRDI"

  Erbakan hocamızın oğlu, kendisini de severiz böyle bir girişimde bulundu. Eğer Erbakan hocamız hayatta olsaydı, herhalde kendisini falakaya yatırırdı.”

  Karamollaoğlu ndan Erbakan a tepki geldi #2

  Karamollaoğlu ndan Erbakan a tepki geldi #3

  Karamollaoğlu ndan Erbakan a tepki geldi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir