Petrol
111.75
0.57%
Euro
17.6088
0.80%
Dolar
16.4046
0.24%
Altın
972.01
-0.28%
Borsa
2426
0.00%
Bitcoin
481.433
-1.04%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Ramazan Bingöl'ün 'Restoran İşletmeciliği' kitabı çıktı

  “Restoranlar ve lokantalar nasıl yönetilir?” sorusunun cevabını Restoran İşletmeciliği kitabında veren Ramazan Bingöl, işletme alanı ile ilgilenen herkese yol gösterici olacak bir kitap ile geliyor.
  • Haber Merkezi
  • 17.01.2018 - 10:25
  Ramazan Bingöl'ün 'Restoran İşletmeciliği' kitabı çıktı

  Kalem tutması gereken yaşlarda iş hayatına atılmak zorunda kalan Ramazan Bingöl, çeşitli meslek grupları ile meşgul olduktan sonra gıda sektörüne giriş yaptı. Önce küçük bir dükkanda işe başladı ve yıllar süren çalışmaları neticesinde restoran zincirlerini kuran Bingöl, farklı konseptlerde restoranlara sahip.

  RESTORAN İŞLETMECİLİĞİNE DAİR TÜM BİLGİLER

  Çeşitli üniversitelerde konferans ve seminerler veren BingölRestoran İşletmeciliği kitabında A’dan Z’ye işletmecilikle ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri paylaşıyor. Bir teorisyenin kaleminden çıkmışçasına yazılan ve restoran ve lokantaların yönetimine dair tüm detayları bulabileceğiniz Restoran İşletmeciliği Alfa Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

  Ramazan Bingöl ün Restoran İşletmeciliği kitabı çıktı #1

  Ramazan Bingöl’ün meslektaşlarından birebir dinlediği ve gözlemlediği sorunlar bu kitabın ortaya çıkışına zemin oluşturmuştur. Çevresindeki işletmecilerin kendilerine ve ailelerine vakit ayıramaması gibi gördüğü bu sorunlara yardımcı olabilmek adına bildiği, gördüğü, uyguladığı ve işletmesinde olumlu sonuçlar veren sistemleri anlatabilmek Restoran İşletmeciliği kitabının temellerinin atılmasındaki nedenlerdendir.

  Ramazan Bingöl ün Restoran İşletmeciliği kitabı çıktı #2

  Razaman Bingöl

  Restoran İşletmeciliği’nde bir restoranın organizasyon şeması, tanıtım ve imajından servis ve müşteri ilişkilerine, hatta kriz yönetimine kadar birçok konuya değinen Bingöl, işletmecilikle ilgilenen herkes için bir başucu kitabı ortaya koymuştur.

  Yazar: Ramazan Bingöl

  Yayınevi: Alfa Yayınları

  Yayım yılı: 2018

  Syf: 406

  Kitabı satın almak için linki tıklayın:

  Kitap Yurdu

  Kitap sayfası için iletişim:

  ergul.tosun@ensonhaber.com


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir