Samsunspor, Markus Gisdol'e veda etti
İHA

Görev süresi sona eren ve sezon sonu Samsunspor'dan ayrılacak olan Teknik Direktör Markus Gisdol’a, verdiği emek ve katkılarından dolayı veda töreni gerçekleştirildi.

Fatih Karagümrük müsabakası sonrası Samsunpsor'un kamp yaptığı otele gelen Başkan Yüksel Yıldırım, Markus Gisdol’a, katkılarından dolayı teşekkür plaketi vererek Alanyaspor maçı sonrası soyunma odasında çekilen sevinç fotoğrafını ve üzerinde oyuncuların imzasının bulunduğu formayı hediye etti.

"Biz onu hep iyi hatırlayacağız"

Başkan Yüksel Yıldırım, şunları dedi:

Teknik Direktörümüz Markus Gisdol’a bu zamana kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi, kulübümüze önemli katkılarda bulundu, güzel bir başarıya imza attı. Gönül isterdi ki yolumuza devam edelim ama hocamızın kararı ayrılmak oldu. Biz onu hep iyi hatırlayacağız. Yolu açık olsun.

"Markus hocamızla kısa sürede olsa çalışmak güzeldi"

Futbol Direktörü Fuat Çapa ise, şu şekilde konuştu:

Markus hocamızla kısa sürede olsa çalışmak güzeldi. Güzel dostluklar edindik, bir aile ortamı oluşturduk. Kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

"Hocamızla önemli bir başarıya imza attık"

Takım Kaptanı Osman Çelik ise şu ifadeleri kullandı:

Hocamızla önemli bir başarıya imza attık. Herkesin küme düşer diye ifade ettiği takımımız oluşturulan aile ortamı ile ligde kalmayı başardı. Hocamız hep bize babacan tavırla yaklaştı, bizde sorumluluklarımızı hep bildik ve mutlu sona ulaştık.

Duygusal anların yaşandığı veda töreninde Başkan Vekili ve İcra Komitesi Üyesi Veysel Bilen, İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Futbol Direktörü Fuat Çapa, teknik ve idari kadro ile futbolcular yer aldı.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)