Euro
15.2655
0.80%
Dolar
13.4533
0.57%
Altın
793.0490
0.39%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
524.215
-9.08%
2ºC
İstanbul
Yoğun kar 2 C

  Adana'da Kıvırcık Ali’nin şarkı sözüyle intihar teşebbüsü

  Adana'da eşinden boşanan kadın,merhum sanatçı Kıvırcık Ali'nin 'Seni Seven Öldü Gardaş' isimli türküsünü not bırakıp ilaç içip ölmek istedi.
  • İHA
  • 29.06.2015 - 11:23
  Adana'da Kıvırcık Ali’nin şarkı sözüyle intihar teşebbüsü

  Adana da Kıvırcık Ali’nin şarkı sözüyle intihar teşebbüsü #1

  Seyhan'da meydana gelen olayda, iddiaya göre, 1 kız ve 1 erkek çocuğu olan Seçil D. (36) bir süre önce eşiyle anlaşamadığı için boşandı. Genç kadın boşandıktan sonra çocuklarıyla yaşamaya başladı. Ancak bu süreçte ailesinden yardım alamadığı için psikolojisi bozuldu.

  KIVIRCIK ALİ'NİN ŞARKI SÖZÜNÜ NOT BIRAKTI, İLAÇ İÇTİ

  Dün de öğleden sonra kızı ve oğlu arkadaşlarına gittiği sırada, "Ben öldükten sonra Kıvırcık Ali’nin ’Seni Seven Öldü Gardaş’ isimli şarkısını dinleyin. Ölümümden kimse sorumlu değil. Kızıma ve oğluma iyi bakın" diye not yazıp iki kutu ilaç içti.

  HABER ALINAMAYINCA POLİSE HABER VERİLDİ

  İlaçların etkisiyle genç kadın kendinden geçti. Bu arada kadının bir arkadaşı ona telefonla ulaşmaya çalıştı ancak sürekli arayıp ulaşamayınca ev sahibini arayıp "Arkadaşıma ulaşamıyorum bir bakar mısın" dedi. Bunun üzerine ev sahibi 1. kata indi zile bastı ancak açan olmadı. Kadın pencereden baktığında Seçil D.’nin baygın halde yattığını görüp hemen polise haber verdi.

  Adana da Kıvırcık Ali’nin şarkı sözüyle intihar teşebbüsü #2

  MİDESİ YIKANDI

  Olay yerine gelen polis, sağlık ekiplerine haber verdikten sonra pencereyi kırıp eve girdi. Bu arada genç kadının oğlu, eve geldiğinde polis ve mahalleliyi görünce annesinin öldüğünü zannederek gözyaşlarına boğuldu. Çocuğu mahalleliler güçlükle sakinleştirdi. Genç kadını sağlık ekipleri ambulansla hastaneye kaldırdı. Hastanede midesi yıkanan kadının tedavisi devam ediyor. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Adana da Kıvırcık Ali’nin şarkı sözüyle intihar teşebbüsü #3


  Görüş Bildir