2024 GS kupa töreni ne zaman, saat kaçta? Şampiyonluk kutlaması bilet fiyatları 2024
ensonhaber.com

Süper Lig'de mutlu son Galatasaray'ın...

Konyaspor'u 3-1 mağlup ederek şampiyon olan sarı kırmızılı takım, kutlamalara başladı.

Galatasaraylı oyuncular ve taraftarlar, kupa töreninde bir araya gelecek.

Bu eşsiz anları kaçırmak istemeyenler GS kupa töreni hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyor. Bu kapsamda, "GS kupa töreni ne zaman, saat kaçta", "GS kupa töreni nerede", "GS şampiyonluk kutlaması bilet fiyatları ne kadar" merak ediliyor.

İşte GS kupa töreni ve bilet fiyatlarına dair detaylar...

GS kupa töreni ne zaman 2024

Galatasaray'dan yapılan açıklamada;

2023-2024 Trendyol Şampiyonu Galatasaray, 24. şampiyonluğunu Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta düzenlenecek Şampiyonun Gala Gecesi'nde görkemli bir şekilde kutlayacak.

27 Mayıs Pazartesi günü saat 19.05’te başlayacak organizasyonla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta YER SARI, GÖK KIRMIZI olacak!

Sürpriz şarkıcılar, DJ Suat Ateşdağlı performansı, ışık, konfeti ve payro show ile drone gösterisi şampiyonluk kutlamasına renk katacak. " ifadeleri kullanıldı.

GS şampiyonluk kutlaması biletleri 2024:

şampiyonluk kutlaması bilet fiyatlarını duyurdu;

"2023-2024 Futbol sezonunda Vip Kombine ve Kombine satın almış olan taraftarlarımız, bulunduğu tribünde, yerler numarasız olarak katılım sağlayabilecektir.

2023-2024 Futbol Sezonu Loca sahiplerimiz Localarını Şampiyonun Gala Gecesi etkinliğinde kullanabileceklerdir.

Aslantepe, Vadi İstanbul, Özdilek, Beyoğlu ve Florya GSStore’lardan 100. yıl formasını satın alan taraftarlarımıza Şampiyonun Gala Gecesi etkinliği için Doğu alt tribün bileti hediye edilecektir.

2023-2024 Otopark giriş hakkı olan taraftarlarımız Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park otoparkına plaka tanımlamalarını yaparak giriş yapabilecektir.

Fiyatlar:

Doğu Batı Vip Tribünler ₺1.000

Doğu -Batı Alt Tribün ₺500

Doğu -Batı Üst Tribün ₺250

Kuzey - Güney Kale Arkası ₺150"