taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7486
6.3387
1470.83
103780.58
271.814
49748.49

Gül'e Erdoğan'ın Danıştay törenini terk etmesi soruldu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Danıştay toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu arasında yaşanan gerginlikle ilgili soruya, "Daha sonra görüşürüz" yanıtını verdi.

10.05.2014 - 17:29..
Whatsapp ile paylaş

Gül'e Erdoğan'ın Danıştay törenini terk etmesi soruldu

Cumhurbaşkanı Gül, baba ocağı Kayseri'ye gitti. Gül'ün Kocasinan Belediyesi’ni ziyaretine, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz de katıldı. Gül, belediye önünde toplanan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Gül'e Erdoğan'ın Danıştay törenini terk etmesi soruldu

"DAHA SONRA GÖRÜŞÜRÜZ"

Belediyeye girişinde ve çıkışında gazetecilerin, Danıştay toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu arasında yaşanan gerginlikle ilgili sorularını cevapsız bırakan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ’’Daha sonra görüşürüz’’ demekle yetindi. Bu arada Kocasinan Belediyesi’nin camdan duvarına asılan ’’Cumhurbaşkanım, hoş geldiniz’’ yazılı pankart da dikkat çekti. Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in makamında bir süre dinlenen Gül, daha sonra babasının Melikgazi ilçesi Eğribucak bölgesi Gül Sokak’ta bulunan bağ evine geçti. 

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir