Dolar
7.8762
-0.0317%
Euro
9.2689
-0.0711%
Altın
1904.1
0.011%
Borsa
1205.37
1.0597%
G. Altın
482.559
0.0518%
Bitcoin
92839.38
0.0991%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C
  Erdoğan'ın avukatı: Kılıçdaroğlu'nun iddiaları yalan

  Erdoğan'ın avukatı: Kılıçdaroğlu'nun iddiaları yalan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Özel, Kılıçdaroğlu'nun elindeki belgelerle suç duyurusunda bulunmasını istedi.
  • AA
  • 28.11.2017 - 17:02

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Özel: "Kılıçdaroğlu tarafından müvekkillerim hakkında ileri sürülen iddiaların tamamı yalan, gösterdiği kağıtların da tamamı sahtedir." dedi.

  İŞTE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AVUKATI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMANIN TAM METNİ

  CHP Genel Başkanı K.K , bugün partisinin grup toplantısında müvekkillerim olan Sayın Cumhurbaşkanımızın yakınlarının yurtdışındaki bir şirkete para gönderdiğini iddia etmiş ve belge olduğunu iddia ettiği bazı kağıtları da grup kürsüsünden göstermiştir.

  MUSTAFA GÜNDOĞAN HİÇBİR ZAMAN ÖZEL KALEM OLMADI

  K.K tarafından müvekkillerim hakkında ileri sürülen iddiaların tamamı yalan, gösterdiği kağıtların da tamamı sahtedir. Kılıçdaroğlu, gösterdiği kağıtları derhal kamuoyuyla paylaşmalıdır. Ayrıca, Sayın Mustafa Gündoğan bir iş adamı olup, hiçbir zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın özel kalemi olmamıştır.

  Erdoğan'ın avukatı: Kılıçdaroğlu'nun iddiaları yalan VİDEO

  MESAİ BİTİMİNE KADAR BELGELERİ SAVCIYA GÖTÜR

  Ayrıca, K.K , sözkonusu kağıtları bugün mesai bitimine kadar derhal bir Cumhuriyet savcılığına vermeli ve suç duyurusunda bulunmalıdır. Müvekkillerimiz tarafından, iddia edilen ülkede, iddia edilen şirkete asla böyle bir para gönderilmemiştir.

  KILIÇDAROĞLU FETÖ'YE BORCUNU ÖDEMEYE ÇALIŞIYOR

  CHP Genel Başkanı K.K , belli ki, kendisini o makama getiren FETÖ'ye diyet borcunu ödeme gayreti içindedir. FETÖ tarafından eline tutuşturulan kağıtları daha önce de sallayan ve kağıtlar sahte çıkınca yüzü kızarmayan Kılıçdaroğlu, şimdi yeni bir skandala imza atmıştır. K.K bir kez daha FETÖ tarafından tuzağa düşürülmüş ve rezil edilmiştir. Tekrar ediyoruz: Kılıçdaroğlu, elindeki kağıtları derhal istediği medya kuruluşuna vermeli ve cumhuriyet savcılığına iletmeli ve suç duyurusunda bulunmalıdır.

  TEKRAR EDİYORUZ, İFTİRALARIN HESABI SORULACAKTIR

  Tekrar altını çizerek söylüyoruz, ne Sayın Cumhurbaşkanımızın ne de ailesinin yurtdışında herhangi bir parası bulunmamaktadır. Sahte belge ve bilgilerle müvekkillerimiz üzerinden sayın cumhurbaşkanımız hakkında iftiralarda bulunan ve itibar suikasti yapan KK hakkında yasal yollara başvurulacak ve iftiralarının hesabı yargı önünde sorulacaktır.

  Erdoğan ın avukatı: Kılıçdaroğlu nun iddiaları yalan #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir