Petrol
81.38
-2.78%
Euro
19.3484
-0.30%
Dolar
18.6313
-0.01%
Altın
1.048
-0.31%
Borsa
4868
0.00%
Bitcoin
309.112
-2.08%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Arnavutköy'de toplu kına töreni

  Arnavutköy Belediyesi evlenecek çiftlere toplu kına töreni düzenledi. Ailelerin de katıldığı toplu kına töreninde duygusal anlar yaşandı.
  • DHA
  • 17.09.2017 - 17:35
  Arnavutköy'de toplu kına töreni

  Yeni Arnavutköy Belediyesi binası Kültür Merkezi'nde gerçekleşen törende toplam 39 gelin adayının kınası yakıldı. 23 Eylül'de nikâhları kıyılacak gelin adayları, kendileri için düzenlenen törende hem doyasıya eğlendi, hem gözyaşı döktü.

  Arnavutköy de toplu kına töreni #1

  Kına gecesinde ailesiyle birlikte keyifli vakit geçiren gelin adayı Gülsen Bebek, "Çok memnunum, çok heyecanlıydım. Arkadaşlarımla, ailemle birlikte eğlendim. Haftaya nikahım var. Heyecanla önümüzdeki haftayı bekliyorum." dedi.

  Arnavutköy de toplu kına töreni #2

  Arnavutköy Belediyesi'nin nikâh sonrası hediye edeceği sürpriz balayı gezisinden ötürü büyük heyecan duyduğunu kaydeden Fadime Arslan, "Bugün kına gecemiz var. Mutluyuz, arkadaşlarımızla eğleniyoruz. Haftaya Cumartesi günü nikâhımız var. Nikâh sonrası da belediyenin bize sürpriz gezisi var." diye konuştu.

  Arnavutköy de toplu kına töreni #3

  Kına töreninde duygusal anlar yaşayan Esma Dündar, "Hem heyecanlıyım hem üzüntülüyüm. Ailem de burada. Onlardan ayrılacağım için çok üzülüyorum ama düğünümü heyecanla bekliyorum çünkü kına çok eğlenceliydi. Belediyemize de çok teşekkür ediyorum. Bizi aileleri gibi gördüler." ifadelerini kullandı.

  Arnavutköy de toplu kına töreni #4

  Kına kaftanlarını, mumları ve kına taçlarını karşılayan Arnavutköy Belediyesi, nikah sonrası yeni evli çiftlere bir de sürpriz balayı sözü verdi.

  Arnavutköy de toplu kına töreni #5


  Görüş Bildir