Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
139.799
4.52%
10ºC
İstanbul
Açık 10 C

  Giresun'da sipariş verdi, gelen ürünler şaşkına uğrattı

  Ev hanımı Gülgün Türkyılmaz, sosyal medyadan görüp sipariş ettiği tekstil ürünü yerine kargodan kumaş parçaları gelince neye uğradığını şaşırdı.
  • İHA
  • 08.09.2019 - 15:37
  • Güncelleme : 08.09.2019 - 17:57
  Giresun'da sipariş verdi, gelen ürünler şaşkına uğrattı

  Giresun’da yaşayan ev hanımı Gülgün Türkyılmaz, sosyal medyada gördüğü ve beğendiği tekstil ürünlerinden sipariş verdi. Türkyılmaz, 3 gün sonra eline ulaşan kargo ile adeta şok yaşadı.

  "GELEN KUTULARIN İÇİNDEN PAÇAVRA PARÇASI ÇIKTI"

  Sosyal medya hesabında reklamı görünce ve fiyatı da cazip olunca söz konusu siteyi ziyaret ettiğini belirten Türkyılmaz, “Kapıda ödeme seçeneğini görünce sipariş verelim dedim daha sonra siparişi verdik. Ürün de kargo ile geldi. Kapıda ödemeyi yaptık ve ürünü açtığımda gelen ürünleri görünce şaşırdım. Gelen kutuların içinden paçavra parçası çıktı ama ben parasında değilim, beni insanların kandırılması, mağdur edilmesi çok rahatsız etti. Bu konuda tüketici hakemine gidip şikayetimi yapacağım” ifadelerini kullandı.

  Giresun da sipariş verdi, gelen ürünler şaşkına uğrattı #1

  "ÇOK GÜVENLİ OLMAYINCA TEHLİKEL OLUYOR"

  PTT Kargo yoluyla gönderim yapıldığı için daha çok güvendiğini kaydeden Gülgün Türkyılmaz, şöyle devam etti:
  “İnternetten bakarken ben güvenilir marka olduğu için PTT Kargo ilen beraber yollanması bana güvenilir geldi ama öyle değilmiş. İnternet üzerinden alışveriş çok güvenli olmayınca tehlikeli oluyor. İnsanlar kesinlikle güvenilir olmayan sitelerden alışveriş yapmasınlar yoksa sonucu böyle oluyor.”

  Giresun da sipariş verdi, gelen ürünler şaşkına uğrattı #2

  ŞİKAYET EDECEK

  İnternetten yaptığı alıveriş sonrası mağdur olan ev hanımı Türkyılmaz, firmayı tüketici hakem kuruluna şikayet etmeye hazırlanıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir