Euro
9.7051
-0.12%
Dolar
8.1283
-0.26%
Altın
455.65
0.35%
Borsa
1.378
0.18%
Bitcoin
513.715
4.66%
16ºC
İstanbul
Bulutlu 16 C

  Minibüsçüyü önce dövdü sonra özür diledi

  İzmir’in Karabağlar ilçesinde, Özlem A. kendisini taciz ettiğini düşünerek darbettiği minibüs şoförü İbrahim B. ile bir araya gelerek, olayın yanlış anlaşılma olduğunu belirtip özür diledi.
  • İHA
  • 10.02.2019 - 09:45
  Minibüsçüyü önce dövdü sonra özür diledi

  Minibüsçüyü önce dövdü sonra özür diledi #1

  Yeşilyurt-Bornova hattında minibüs şoförlüğü yapan İbrahim B., hastane önüne kurduğu tezgahta su satan Özlem A.’ya, kendisinin ve hattaki diğer şoförlerin her zaman yaptığı gibi, minibüsten inerek bozuk para verdi ve bütünlemesini istedi.

  ELİ DEĞDİ

  Özlem A., bütünlediği paraları geri verirken iddiaya göre, İbrahim B.’nin elinin kendi eline değmesi üzerine taciz edildiğini düşünerek tepki gösterdi.

  Minibüsçüyü tacizci diye döven kadın sonra özür diledi ViDEO

  SÜRÜCÜYE SALDIRDI

  Özlem A.'nın saldırısına maruz kalan minibüs şoförü, karşılık vermeden durumu anlatmaya çalıştı. Duruma ikna olmayan Özlem A., İbrahim B.’ye saldırmaya devam etti.

  Yaşanan olayın, yoldaki kişiler tarafından cep telefonu ile kaydedilip, sosyal medyadan yayılması üzerine Yeşilyurt-Bornova Minibüs Hattı Başkanı Mehmet Erler, bugün Özlem A. ve İbrahim B.’yi bir araya getirdi.

  ÖZÜR DİLEDİ

  Durumun tekrar değerlendirilmesinin ardından Özlem A., yaşanan olayın yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu belirterek, şoför İbrahim B.’den özür diledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir