Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
709.480
0.93%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C

  Motosiklet tutkunları, Bodrum'da kan bağışladı

  Türk Kızılay'ın kan stokunu artırmak için başlattığı kan bağışı kampanyasına, Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir grup motosiklet tutkunu destek verdi.
  • AA
  • 14.05.2020 - 07:51
  Motosiklet tutkunları, Bodrum'da kan bağışladı

  Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun çağrısıyla Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü'nün öncülüğünde, Türk Chopper ve Anatolian Soldiers Bodrum üyelerinden oluşan grup, kampanyaya destek olmak için Kızılağaç mevkisindeki parkurda bir araya geldi.

  Motosikletliler, parkurdan yola çıkıp Bodrum Belediye Meydanı'na geldi. Bazıları otomobille meydana gelen gruptakiler, Türk Kızılay'ın tırında kan bağışında bulundu.

  Motosiklet tutkunları, Bodrum da kan bağışladı #1

  "ŞİMDİ SIRA BİZDE DEDİK"

  Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü Başkanı Faysal Şefkatlioğlu, kan bağışı kampanyasına destek olduklarını söyledi.

  Bugüne kadar hep Kızılay'ın yanında olduklarını belirten Şefkatlioğu, "Şimdi sıra bizde dedik ve kan bağışı kampanyasına katıldık. Hafta sonuna kadar destek olmaya devam edeceğiz." dedi.

  Motosiklet tutkunları, Bodrum da kan bağışladı #2

  "STK'LARDAN DA DESTEK BEKLİYORUZ"

  Bağışta bulunanlara teşekkür eden Kızılay Marmaris Kan Bağış Merkezi yetkilisi Neşe Acaroğlu ise kanın üretilen bir ürün olmadığını ve sivil toplum kuruluşlarının da desteğini beklediklerini söyledi.

  Motosikletlilerden Murat Mert Işıklı da düzenli olarak kan bağışında bulunduğunu belirtti ve vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

  Motosiklet tutkunları, Bodrum da kan bağışladı #3

  Motosiklet tutkunları, Bodrum da kan bağışladı #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir