taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.46255
6.16525
1200.193
92439.52
210.933

Kocasından dayak yiyen kadının kafasına 50 dikiş atıldı

Antalya'da, boşanmak istediği için eşi tarafından dövülüp kolu kırılan ve başına 50 dikiş atılan 2 çocuk annesi M.G., adliyede suç duyurusunda bulundu.

DHA | 29.08.2018 - 16:38..

Konyaaltı ilçesinde 27 Ağustos günü, pazarda balıkçılık yapan R.G., 6 yıllık eşi M.G. ile birlikte Antalya- Kemer yolundaki balıkçı barınağına parasını almak için geldi. Burada işini halleden R.G., eşi M.G. ile beraber alkol alıp, sohbet etti.

Kocasından dayak yiyen kadının kafasına 50 dikiş atıldı

"BAŞIMI DEFALARCA TAŞA VURDU"

Eşinden 3 yıldır şiddet gördüğünü öne süren M.G., iddiaya göre, dönüş yolunda boşanmak istediğini söylediği R.G. ile tartıştı. Yoldaki tartışmalarını anlatan M.G., eşinin kendisini aniden yere fırlattığını öne sürerek, şunları söyledi: 
"Bir anda kolumdan tutup, yere düşürdü. Başımı defalarca taşa vurdu. Gözüm kör olmasın, diye yüzümü korumaya çalışırken, sağ kolum ve elimi kırdı. Vücudumun her tarafında morluklar var. Beni çevredeki belediye işçileri kurtardı. Ambulansla hastaneye kaldırıldığımda kendimde değildim. Başıma 50 dikiş atıldı."

Kocasından dayak yiyen kadının kafasına 50 dikiş atıldı VİDEO

Kocasından dayak yiyen kadının kafasına 50 dikiş atıldı

"KABUS BİR AN ÖNCE BİTSİN"

Hastanede ancak 1 gün durabildiğini kaydeden M.G., “Doktorlar karşı çıkmasına rağmen bir an önce boşanmak için ağrılarıma rağmen adliyeye geldim. Daha önce de eşimin şiddetine maruz kalmıştım. En son aile mahkemesince 3 ay uzaklaştırma cezası verildi. Şimdi de şikayetçi oldum. Bu kabusun bir an önce bitmesini istiyorum." dedi.

Kocasından dayak yiyen kadının kafasına 50 dikiş atıldı

"ÇOCUKLARIM YURDA YERLEŞTİRİLDİ"

Gördüğü şiddet nedeniyle aile düzenlerinin bozulduğunu aktaran M.G., "Biri 6, diğeri 3 yaşında 2 çocuğum var. Aile içi şiddet olayları ve aile birliğimiz bozulduğu için çocuklarım devlet tarafından yurda yerleştirildi. Bundan sonra sadece çocuklarım için yaşamak istiyorum. Boşandıktan sonra bir işe girip çocuklarımı yeniden yanıma alacağım." diye konuştu.

Kadına şiddet olaylarına da tepki gösteren M.G., "Herkes yaptığından utansın." dedi. Ayakta durmakta ve yürümekte güçlük çeken M.G., savcıya ifade verdikten sonra adliyeden ayrıldı.

Kocasından dayak yiyen kadının kafasına 50 dikiş atıldı

"KÜFRETTİĞİ İÇİN DARBETTİM"

Olaydan sonra jandarma ekiplerince gözaltına alınan R.G. ise ifadesinde, eşini kendisine küfrettiği için darbettiğini öne sürdü. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen R.G., çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)