Petrol
88.23
0.20%
Euro
18.1541
0.75%
Dolar
18.4913
-0.14%
Altın
986.66
-0.09%
Borsa
3147
0.00%
Bitcoin
363.558
-0.68%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Necati Şaşmaz ile Raci Şaşmaz'ın arası düzelmedi

  Bir süredir küs olan Necati ve Raci Şaşmaz arasındaki soğukluk, kazadan sonra da devam ediyor.
  • 06.11.2014 - 07:46
  Necati Şaşmaz ile Raci Şaşmaz'ın arası düzelmedi

  Necati Şaşmaz ile Raci Şaşmaz ın arası düzelmedi #1

  Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Necati Şaşmaz, Pana Film'i kuran, Kurtlar Vadisi'ni yaratan, kendisine Polat Alemdar rolünü veren kardeşi Raci Şaşmaz'la 1 yıl önce kavga edip ortaklığını bitirmişti. O günden beri hiç konuşmayan iki kardeş babaannelerinin cenazesinde bile yan yana gelmedi.

  KARDEŞİNİ ZİYARET ETMEDİ

  Şaşmaz, Pazar günü ciddi bir trafik kazası geçirdi, ölümden döndü. Raci Şaşmaz, çene kemiği iki yerinden kırılan, zor bir ameliyat atlatan kardeşini hastanede ziyaret bile etmedi. Aile, iki kardeş arasındaki bu bitmek bilmeyen küslük nedeniyle çok üzgün.

  ABİSİNE "GEÇMİŞ OLSUN" BİLE DEMEDİ

  Trafik kazası geçiren Necati Şaşmaz'ı kardeşi Raci Şaşmaz ne telefonla aradı ne de hastanede ziyaret etti. Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz geçen Pazar günü dizi setinde trafik kazası geçirdi. Çene kemiği iki yerinden kırılan Şaşmaz'a doktoru konuşma yasağı koydu. Alt ve üst çenesi 4 hafta süreyle birbirine kitli kalacağı için sadece sıvı gıdalar alabilecek ve pipet ile beslenecek.

  Anlaşılan o ki Necati Şaşmaz'ın bu hali bile kardeşi Raci Şaşmaz'ın yüreğindeki buzları eritmeye yetmedi. İki kardeşin küs olduğunu televizyon sektöründe bilmeyen yoktur.

  Necati Şaşmaz, Pana Film'i kuran, Kurtlar Vadisi'ni yaratan, kendisine Polat Alemdar rolünü veren kardeşiyle 1 yıldır hiç konuşmuyor.


  Görüş Bildir