Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
386.859
-9.40%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması İZLE

  Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması İZLE

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimlerden sonra yapılan ilk grup toplantısında konuştu.
  • 08.04.2014 - 10:56

  MHP Lideri  Devlet Bahçeli, konuşmasında 30 Mart yerel seçimlerini değerlendirirken, AK Parti'nin kazandığı başarının yolsuzluğu ve rüşveti örtmeyeceğini ifade etti.

  Devlet Bahçeli nin grup toplantısı konuşması İZLE #1

  "BU SEÇİMLERİN TEK GALİBİ MHP'DİR"

  Bahçeli, konuşmasında, "Ak Parti'nin sandıklarda kazandığı başarısı hiçbir yolsuzluğu ve rüşveti örtmemiştir. MHP'nin başarısıyla dalga geçilmektedir. Bu seçimlerin tek galibi MHP'dir." ifadelerini kullandı.

  Devlet Bahçeli Bu seçimlerin tek galibi MHP'dir İZLE

  "CUMHURBAŞKANI OLMAZ, OLAMAZ, OLAMAYACAK"

  Devlet Bahçeli, konuşmasının sonlarına doğru cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirirken, kullandığı ifadelerle salondakileri coşturdu. Bahçeli, ses tonunu yükselterek, "Hırsızdan cumhurbaşkanı olmaz, özgürlükleri kısıtlayandan cumhurbaşkanı olmaz.. Twitter'ı Youtube'u kapatan adamdan cumhurbaşkanı olmaz.. Olmaz! olamaz! olamayacak!" ifadelerini kullandı.

  Bahçeli'nin konuşmalarının satır başları;

  "CHP ÇİRKEFLİKLERİNE RAĞMEN YERİNDE SAYDI"

  "30 Mart seçimlerinden sonra iktidar partisinde umduğunu bulamayan vatandaşlarım MHP'yi tercih etmişlerdir. AKP'de kopmalar uzanacak ve CHP her türlü çirkefliğe rağmen yerinde saymıştır. MHP iktidarın yegane alternatifi olduğunu 30 Mart seçimlerinde tescil ettirmiştir. Emrimizde devletin imkanları yoktu sadece milletimizin vereceği karara güvendik.

  KEDİLERE DAVA AÇILMASI GÜNDEMDEDİR

  30 Mart akşamı 41 ilde görülen elektrik kesintisi herkesi kuşkulandırmıştır. Bir bakanın yaşanan elektrik kesintilerini kediye yüklemesi milletin zekasına hakarettir. Herhalde kedilere dava açılması gündemdedir. Ve trafolar Başbakan’ın adamları tarafından kuşatılmış durumdadır. Allah’tan barajları yabani hayvanlar içip bitirmemiş, elektrik tellerini kuşlar kemirmemiştir. Sadece paralele kediler suçlanarak vaziyet kurtarılmıştır.

  CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ

  30 Mart ile beraber Başbakan cumhurbaşkanlığına sıcak baktığını şifreli sözlerle ima etmiştir. Başbakan'ın aday olması halinde Sayın Gül'ün buna saygı duyacağı kendisinin Başbakanlık koltuğuna oturtulacağı bazı vekiller tarafından konuşulmaktadır. Yani ağzı olan konuşuyor. Anlaşırlarsa her şey netleşecektir. Demokrasi ile yönetilen ülkede iki kişinin keyfine ülke teslim etmek olmayacak bir şeydir."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir