Petrol
93.16
-0.22%
Euro
18.3316
-0.17%
Dolar
18.5774
-0.27%
Altın
1.023
-0.21%
Borsa
3561
2.20%
Bitcoin
378.885
1.40%
20ºC
İstanbul
Çok bulutlu 20 C

  İlker Aycı AHL'de incelemelerde bulundu

  THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Atatürk Havalimanı'nda alınan önlemleri yerinde inceledi. Aycı, yolcularla sohbet etti.
  • DHA
  • 10.09.2016 - 12:59
  İlker Aycı AHL'de incelemelerde bulundu

  Bayram tatilinin dokuz güne çıkarılması havalimanlarının yolcu akınına uğramasına neden olurken THY'de yolcu rekorları kırıyor.

  İlker Aycı AHL de incelemelerde bulundu #1

  İLKER AYCI'DAN YERİNDE İNCELEME

  Kurban Bayramı nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda alınan önlemleri yerinde inceleyen Türk Hava Yollları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı yolcuları ve personeli dinledi. Yolcular arasında bulunan sanatçı Özkan Uğur'la da sohbet eden Aycı, yolcuların bayramını kutladı.

  İlker Aycı AHL'de incelemelerde bulundu VİDEO

  İlker Aycı AHL de incelemelerde bulundu #2

  GEREKLİ ÖNLEMLER ALINDI

  Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Aycı, yolcuları bayram boyunca rahat ettirmek için çalıştıklarını ve gerekli önlemlerin alındığını kaydederek yolcu sayısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  İlker Aycı AHL de incelemelerde bulundu #3

  DOLULUK ORANI YÜZDE 88

  Aycı, “Cuma günü 89 bin 200 civarındayız. Pas yolcuları da sayarsanız 90 bini geçmiş olacağız. Bu anlamı ile Atatürk Havalimanı çıkışlı 90 bin yolcuyu görmemiz. Bunun yanı sıra 70- 75 bin civarı dönüşleri de gördüğümüz zaman bugün yaklaşık 165 bin civarında giriş çıkış olacak. Bizim için çok bereketli bir bayram yaşıyoruz. Uzun zamandır beklediğimiz bir tabloydu . Umarım bayram sonrası da devam eder. Doluluklarımız yüzde 88. Hazırlıklarımızı 90 bin üzerinde kurmuştuk. O rakamı yakaladığımız için mutluyum. 2017 yılı için umutluyum“ dedi.

  İlker Aycı AHL de incelemelerde bulundu #4

  HAVANA SEFERLERİ BAŞLIYOR

  Önümüzde ki yıl büyümeyi devam edeceklerini söyleyen Aycı, "Önümüzdeki günlerde yeni hatlar açacağız. Yeni ürünler geliştireceğiz. Zanzibar ve Klimanjaro seferlerine başlayacağız. Aralık ayı içinde Havana ve Karakas'ı açacağız. Havana uzun bir süredir merak edilen bir rota 2017 yılında Meksiko City gibi ya da Ba Cabu ya da Cancun ile bağlamayı düşünüyoruz“ diye konuştu.

  İlker Aycı AHL de incelemelerde bulundu #5

  ANADOLUJET'E YENİLİKLER

  Aycı, Anadolujet için yenilikler düşündüklerini söyleyerek, “Anadolujet' in kurumsal kimlik ilgili çalışma yapıldı. Orada da bir değişim başlattı. Gelecek 2017 ile birlikte orada bir hareketlenme göreceksiniz. Önümüzde yeni fırsatlar var. Onları değerlendirmek için çalışıyoruz. Müşteri sadakatini sağlamak üzere bu programları farklı hale getireceğiz “ diye konuştu.


  Görüş Bildir