Petrol
113.53
-0.56%
Euro
17.5834
0.14%
Dolar
16.3962
0.29%
Altın
981.24
0.89%
Borsa
2454
0.00%
Bitcoin
478.814
-0.46%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Görme engelliye yardım eden Sakaryalı şoföre ödül

  Sakarya'da bir minibüs şoförü, aracını durdurarak karşıdan karşıya geçen görme engelli bir kişiye yardım etmesi nedeniyle çeyrek altınla ödüllendirildi.
  • 22.10.2014 - 17:29
  Görme engelliye yardım eden Sakaryalı şoföre ödül

  sakarya

  Sakarya Emniyet Müdürlüğü, şehirdeki mobese kameralarının kaydettiği ilginç görüntüleri iki gün önce basınla paylaştı. Görüntülerde yer alan bir minibüs şoförünün trafik ışıklarında bekleyen engelli vatandaşı, aracından inerek yolun karşısına geçirdiği görüldü. Minibüs şoförünün kim olduğu ise bugün ortaya çıktı.

  MİNİBÜS ŞOFÖRÜ ÇEYREK ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Adapazarı Minibüsçüler Esnaf Odası, minibüs şoförü Erkan Turan'ı bularak ödüllendirdi. Oda binasında düzenlenen törende, Camili Minibüs Durağı Başkanı Alaattin Aydın ve Adapazarı Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş, minibüs sürücüsü Erkan Turan'ı çeyrek altında ödüllendirdi. Bektaş, "Erkan kardeşimizi bu güzel davranışından dolayı tebrik ediyorum. İnşaallah diğer esnaf arkadaşlara örnek olur" dedi.

  Görme engelliye yardım eden Sakaryalı şoföre ödül İZLE

  Görme engelliye yardım eden Sakaryalı şoföre ödül #2

  "BUNU HERKES YAPARDI"

  Camili-1 Durağı'nda minibüs şoförlüğü yapan Erkan Turan ise, "Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum. O gün yeşil ışık yandı, hareket ettim. Engelli vatandaşımızın karşıya geçmeye çalıştığını gördüm. Arabamdan indim, karşıya geçirdim. Gündeme geldikten sonra şaşırdım. Bunu herkes yapardı" dedi.

  Görme engelliye yardım eden Sakaryalı şoföre ödül #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir