Euro
10.1042
-0.05%
Dolar
8.3127
0.01%
Altın
498.92
-0.01%
Borsa
1.454
0.9%
Bitcoin
366.558
-6.25%
18ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 18 C

  Köpeği bağlayıp sürükleyen adam linç edilecekti İZLE

  Hatay’da köpeği kablo ile motosiklete bağlayıp sürükleyen kişi, vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.
  • 23.07.2014 - 10:34
  Köpeği bağlayıp sürükleyen adam linç edilecekti İZLE

  Alınan bilgiye göre, Antakya ilçesinde Suriyeli olduğu bildirilen bir kişinin sahipsiz bir köpeğin boynuna ip bağlayarak motosikleti ile sürükleyerek götürmesi çevrede bulunan vatandaşların tepkisine neden oldu. Vatandaşların linç girişiminde bulunduğu şahıs olay yerinden kaçtı. Olay anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

  Köpeği bağlayıp sürükleyen adam linç edilecekti İZLE #1

  Köpeği sürükleyen kişiye linç girişimi


  KÖPEĞİN AYAK DERİLERİ PARÇALANDI

  Sürüklenmenin etkisiyle ayak derisi parçalanan sahipsiz köpeğin imdadına vatandaşların yetişmesi üzerine sahipsiz köpek veterinere götürüldü.

  Hatay Doğa ve Yaşam Derneği Başkanı Sinem Karaahmetli’nin olayın yaşandığı yere gelmesi üzerine yaralı köpek hayvan barınağına getirildi.

  SURİYELİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

  Sinem Karaahmetli konu ile ilgili yaptığı açıklamada, yaşanılan olayın vahşet olduğunu dile getirdi. Karaahmetli, "Suriyeli olduğu iddia edilen bir şahıs, motosikletin arkasına elektrik kablosu ile bağlayıp yaklaşık 200 metre sürüklediği kurt kırması sokak köpeğini kanlar içerisinde bırakmıştır. Olayı fark eden esnaf ve halkın sert tepkisi üzerine durmuş köpeği bırakıp kaçmıştır. Olay yerinde sürüklenen mesafe boyuncaki kan izlerini taşıyan dehşetin izleri bizimse insanlık utancımızın izi olarak kalmıştır" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir